Участь НУБіП України у зборах регіонального відділення всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад Київської області

15 жовтня 2012 року
9 жовтня 2012 року в Київський обласній державній адміністрації проходили збори регіонального відділення всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад Київської області, а також відбулася виставка серед наукових установ агропромислового виробництва та сільськогосподарських підприємств.
Національним університетом біоресурсів і природокористування України було представлено виставкову експозицію науково-інноваційних досягнень, у тому числі розробки у галузі інформаційних і телекомунікаційних технологій для агропромислового сектора.
Експозицію університету відвідав голова Київської обласної адміністрації А.Й. Присяжнюк. Начальник НДЧ А.М. Білоус розповів керівництву Київської області про наукові розробки та інноваційні проекти НУБіП України, зокрема, про систему дистанційного зондування Землі для прогнозування урожайності сільськогосподарських культур, інформаційно-аналітичну систему моніторингу ринкової структури АПК України та інші інноваційні та наукові розробки, створені вченими університету.

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook