Спорт доступний для кожного

12 жовтня 2012 року
Спорт доступний для кожного
Турніки та бруси на відкритих майданчиках, доступні всім любителям здорового способу життя, поволі зникають. Старі руйнуються і демонтуються, а встановлювати нові ніхто не поспішає. На території нашого університету ситуація не набагато краще. Натомість, зростає кількість платних тренажерних залів та фітнес-центрів. Доступність спорту дедалі залежить від матеріального становища.
На території першого гуртожитку є чудове місце для занять спортом, але існуючий до недавна спортивний майданчик був фізично застарілий і на ньому не вистачало спортивного обладнання. Так, завдяки ентузіазму наших студентів, особливо Гуца Євгенія, з’явився план організації та розширення спортивного майданчика на задньому дворі першого гуртожитку. Але не так все просто як може здаватись на перший погляд. Ідея реконструкції спортивного майданчика виношувалася цілий рік – важко було знайти джерело фінансування.
Влітку 2012 року за підтримки директора ННІ лісового і садово-паркового господарства П. Лакиди та директора Боярської ЛДС А. Карпука з'явилася можливість реалізації цього проекту. Встановлення нового обладнання розпочалось у липні місяці. Долучилися до такої нелегкої справи деканат і студенти лісогосподарського факультету: Ярошенко Оксана, Куземич Михайло, Балюра Руслан, Кравченко Олександр, Круподеря Олексій, Остапенко Олександр, Романчук Сергій, Самійленко Віталій, Лащенко Віктор, Кравчик Михайло, Кротчук Богдан, Жогло Роман, Ковальчук Олексій, Міцута Павло, Андросович Вадим, Олексієвець Віктор, Пасічник Віктор. З їхньою допомогою мрія стала реальністю. Нині для наших студентів спорт став доступнішим. І головною заслугою цього можна вважати ініціативних студентів, які не зупинилися перед труднощами і досягли поставленої мети – створити гідні умови для тренувань.
9 жовтня 2012 року було відкрито спортивний майданчик біля гуртожитку №1. На його відкритті були присутні: проректор з навчальної і культурно-виховної роботи – Н. Рідей, директор ННІ лісового і садово-пакового господарства – П. Лакида, директор ННЦ культурно-виховної і соціальної роботи – Д. Черкашин, заступник директора ННІ лісового і садово-паркового господарства –   В. Миронюк, декан лісогосподарського факультету – О.Бала, заступник декана лісогосподарського факультету – О. Соваков, комендант гуртожитку №1 – К. Глим’язна, а також представники студентської організації лісогосподарського факультету та студентської ради гуртожитку.
Тепер на території НУБіП України є ще одне чудове місце для занять спортом.
 
Інформаційний відділ ННЦ культурно-виховної та соціальної роботи НУБіП України

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook