Чергова перемога чоловічої збірної НУБіП України з футзалу у третьому турі Чемпіонату м. Києва серед студентів ЗВО з футзалу

23 листопада 2019 року
     Відбулася третя гра Чемпіонату м. Києва з футзалу серед чоловічих студентських команд ЗВО м. Києва у групі А. Збірна команда НУБіП України з футзалу зустрілася зі збірною командою НУФВСУ.

В цьому році команда НУФВСУ підсилила свій склад гравцем Екстра ліги чемпіонату України з футзалу, заявивши Олександра Ліфера, що виступає за команду «Хіт» і вважається одним з найперспективніших молодих гравців з цього виду спорту. Натомість збірна НУБіП України підійшла до цього матчу у послабленому складі. Внаслідок суддівської помилки у попередній грі з командою КНТЕУ був вилучений нападник Богдан Козій (ф-т аграрного менеджменту) і не мав права грати у наступному матчі, та напередодні захворів воротар нашої збірної Богдан Ґава (ф-т аграрного менеджменту) і не зміг приїхати на матч. Тож, за таких умов і шаленої підтримки вболівальників господарів, шанси нашої команди на успіх у цьому поєдинку були невеликими. Але ніщо так не об`єднує команду, як труднощі. Гравці збірної НУФВСУ, побачивши, що замість воротаря в наших воротах стоїть польовий гравець і відсутній основний нападник, мабуть, вже почали святкувати перемогу, але не так сталося як гадалося. На 8-й хвилині поєдинку гравець збірної НУФВСУ грубо порушив правила гри неподалік свого штрафного майданчику, за що був покараний штрафним ударом, який вдало реалізував Олег Ставничий (ф-т аграрного менеджменту) і вивів нашу команду вперед. На такий розвиток подій збірна НУФВСУ не сподівалася, тож активізувала свої дії у нападі і зрівняла рахунок. Перший тайм завершився внічию з рахунком 1:1

У другому таймі, не дивлячись на складні обставини збірна НУБіП України продовжувала атакувати ворота суперника. Олег Ставничий, вдало зігравши на перехоплені обіграв суперника, і не дивлячись на грубий прийом, застосований проти нього, майже у падінні забив другий гол у ворота збірної НУФВСУ. Залишалося 9 хвилин до закінчення матчу і суперник вирішив скористатися чисельною перевагою і випустив п`ятого польового гравця. Наші хлопці міцно стали у захисті, а Андрій Євтушок (агробіологічний ф-т), що у цьому матчі замінив воротаря, декілька разів продемонстрував відмінні сейви, не давши суперникові вразити ворота. Тактика чисельної переваги зіграла не на користь збірної НУФВСУ. Скориставшись невдалою передачею, Олег Ставничий перехопив м`яч і вийшов один на один з суперником. Гравцю НУФВСУ нічого не лишалося як порушувати правила гри проти Олега. Призначений штрафний за грубий фол, знову реалізував Олег Ставничий, збільшивши розрив у рахунку до двох голів. Суперники продовжили атакувати наші ворота п`ятьма грацями, притискаючі гравців НУБіП України до власних воріт і, врешті решт, забили гол, скоротивши відрив. До завершення поєдинку лишалася одна хвилина. Збірна НУФВСУ продовжувала атакувати, використовуючи чисельну перевагу та на останніх секундах Олексію Заїці (ф-т тваринництва і водних біоресурсів) вдалося перехопити м`яч і з власної половини майданчику зі свистком арбітра забити гол. Тож у підсумку матч завершився з рахунком 4:2 на користь збірної НУБіП України, що після трьох зіграних ігор дало змогу нашій команді розташуватися на другій сходинці турнірної таблиці, а Олегу Ставничому потрапити у лідери списку бомбардирів Чемпіонату.

Вітаємо чоловічу збірну НУБіП України з футзалу з перемогою і надалі бажаємо тільки перемог!