Міжнародна науково-практична конференція "Лісові та урбанізовані екосистеми: типологія і класифікація". ХІІІ Погребняківські читання

5 жовтня 2012 року
ННІ лісового і садово-паркового господарства Національного університету біоресурсів і природокористування України

5 жовтня на базі ННІ лісового і садово-паркового господарства відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Лісові та урбанізовані екосистеми: типологія і класифікація» (ХІІІ Погребняківські читання) за участі представників з Німеччини, науковців, науково-педагогічних працівників, аспірантів та молодих вчених з різних наукових установ та ВНЗ України.

За матеріалами проведеної конференції видано збірник наукових статей «Науковий вісник НУБіП України. Серія «Лісівництво та декоративне садівництво», де широко розкрито коло питань з лісівничо-екологічної типології як основи ведення лісового та мисливського господарства в Україні; історичних аспектів розвитку лісової екології: застосування принципів типології Алексєєва-Погребняка-Воробйова при створенні об’єктів садово-паркового господарства; адаптаційних та трансформаційних підходів до відтворення лісів в Україні.


Урочисте відкриття конференції директором ННІ ЛіСПГ проф. П.І.Лакидою
Учасники конференції на пленарному засіданні
Доповідь проректора з наукової роботи НЛТУ проф. Г.Т.Криницького
Доповідь магістра Фрейбурського університету Пітера Шелдона, Німеччина
Екскурсія на науково-виробничі об'єкти ВП НУБіП України "Боярська ЛДС"
Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook