Відзначили 100-річчя кафедри відтворення лісів та лісових меліорацій

7 листопада 2019 року
     Одна з найстаріших кафедр одного з найстаріших університетів України – відтворення лісів та лісових меліорацій – відзначає сьогодні свій 100-річний ювілей.

     З цієї нагоди на базі ННІ лісового і садово-аркового господарства розпочала свою роботу міжнародна науково-практична конференція «Відтворення лісів та лісова меліорація в Україні: витоки, сучасний стан, виклики сьогодення та перспективи в умовах антропоцену». В її межах відбулося урочисте засідання вченої ради ННІ, на якому і віншували наших ювілярів. 

 

     І першим це зробив ректор університету Станіслав Ніколаєнко. Згадуючи поважний вік кафедри-ювіляра, він підкреслив: це ще й надзвичайно приємна подія в житті вишу. А відзначаючи здобутки колективу за останні роки, зазначив: кафедра вносить дух творчості, дух конкуренції. І вручив подяки НУБіП ряду працівників і співробітників.

 

 

 

     Свою повагу висловили і почесний директор ННІ лісового і садово-паркового господарства Валерій Самоплавський, який свого часу п'ятнадцять років очолював галузь, і директор ННІ Петро Лакида. Від Товариства лісівників України колег вітав його очільник і завідувач кафедри ботаніки, дендрології та селекції Юрій Марчук.

 

     Про сторінки історії та сьогодення колективу, який він очолює, говорив завідувач кафедри Віктор Маурер.

     Своєрідними озвученими сторінками історії стали спогади ветеранів кафедри та членів їх родин.

Валентин Обрамбальський
 


Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook