Студент факультету аграрного менеджменту Різван Касумов став переможцем відкритого чемпіонату Європи 2019 року з бразильського джиу-джитсу

26 жовтня 2019, 11:15
м. Рим, Італія
   Другокурсник факультету аграрного менеджменту Різван Касумов щойно повернувся з чемпіонату Європи з джіу-джитсу з перемогою.

    19-20 жовтня 2019 року у місті Рим, Італія, пройшли змагання "EUROPE NO GI 2019 та ROME OPEN 2019 GI", які організовувала Всесвітня федерація бразильського джиу-джитсу (IBJJF). Змагання проходили в категоріях Gi та no GI (в кімоно та без). http://www.volynpost.com/news/150995-luckyj-sportsmen-vyborov-sriblo-na-chempionati-ievropy-z-dzhyu-dzhytsu-foto

— Які враження від турніру?

     – Це найбільш крупний спортивний турнір із тих, де я вже брав участь. Адже чемпіонат був відкритий і зібрав близько тисячі спортсменів. Наприклад, у моїй у ваговій категорії (73 кг) взяли участь 40 спортсменів. Всі гарно підготовлені, особливо важко було боротися з бразильцем і англійцем.

— Жорстка конкуренція. Хвилювалися?

     – Знаєте, був абсолютно спокійний і впевнений у своїх силах. Мабуть тому, що дуже ретельно готувався і багато тренувався.

— Що дала ця перемога як спортсменові?

     – Насамперед титул чемпіона Європи. Адже це те, що назавжди лишиться зі мною.

— І як воно, бути чемпіоном Європи?

     – Якщо чесно, то мені й досі не віриться, що зробив це. Працюватиму далі, готуюсь до чемпіонату світу, який пройде незабаром у Баку.

Ірина Білоус

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook