Співробітники кафедри акушерства, гінекології та біотехнології відтворення тварин прийняли участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Репродуктивна патологія тварин: сучасні методи діагностики, лікування та профілактики»......

12 жовтня 2019, 9:00
Кафедра акушерства, гінекології та біотехнології відтворення тварин

9-10 жовтня 2019 р. завідувач кафедри акушерства, гінекології та біотехнології відтворення тварин, доцент Олександр Вальчук, доцент Юрій Жук та асистент Юрій Масалович прийняли активну участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Репродуктивна патологія тварин: сучасні методи діагностики, лікування та профілактики» присвяченій 80-річчю від дня народження доктора біологічних наук, професора Кошевого Віктора Павловича, яка проходила на базі Харківської державної зооветеринарної академії, м. Харків.

В роботі конференції прийняли участь співробітники кафедр акушерства факультетів ветеринарної медицини України, науковці НАН України та НАМН України, практикуючі лікарі в галузі ветеринарної репродукції.

З вітальним словом до учасників конференції звернулись: ректор Дмитро Барановський, перший проректор Дмитро Кібкало, декан факультету ветеринарної медицини Олександр Митрофанов та завідувач кафедри ветеринарної репродукції Сергій Федоренко. Кожен з виступаючих акцентував увагу на ролі професора В.П. Кошевого у розвитку науки та житті академії та, особливо, його ролі у розвитку репродукції тварин.

У доповідях на пленарному засідання було окреслено життєвий творчий шлях В.П. Кошового, висвітлено здобутки його школи ветеринарних репродуктологів, прозвучали спогади його близьких друзів і колег, з якими він тісно співпрацював. Висвітлено інноваційні підходи до вирішення проблеми гіпофертильності, впровадження нанотехнологій у тваринництво, сучасні рішення проблеми моніторингу благополуччя у скотарстві, зв’язку зниження вмісту макроелементів у корів із патологією родової діяльності та їх подальшою відтворною здатністю.

В доповідях взяли участь також спонсори конференції. Зокрема, з доповіддю на тему «Абетка відтворення» виступив представник ТОВ «BAYER» Олександр Костюк та представник ТОВ «Ветсинтез» Микола Бабійов – на тему «Сортування, бонітування та лікування поросят у маточному відділі».

На секційних засіданнях у доповідях висвітлювались різні питання діагностики, лікування та профілактики патології репродуктивної функції як самок так і самців.

За результатами виступів, дискусій та обговорень, проведених упродовж 2-х днів, учасники конференції прийняли рішення конференції.

Юрій Жук, доцент кафедри акушерства, гінекології та біотехнології відтворення тварин

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook