Продовження співпраці з компанією "Ашан Україна"
Продовження співпраці з компанією "Ашан Україна"
26 вересня 2019 року
27 вересня відбулася зустріч адміністрації факультету з представниками компанії «Ашан Україна» щодо розробки спільного проекту проходження студентами практики і стажування, працевлаштування студентів старших курсів на керівні посади, створення лабораторії на базі кафедри маркетингу та міжнародної торгівлі, стажування викладачів факультету в компанії.
Під час зустрічі начальник сектору людських ресурсів Людмила Камінська запропонувала працевлаштування для студентів старших курсів на керівні посади без досвіду роботи: «Для нас головним критерієм є бажання студента працювати, адже практика закріплює отримані під час навчання знання і компетенції, вдосконалює професійні навики, вчить працювати в команді».
![](/sites/default/files/u320/img-d90ec1383c8195b238b0e128e3fdd7c4-v.jpg)
![](/sites/default/files/u320/img-a3e15e5b4a7de5b764dfb62c407c0c42-v.jpg)