Відкрита лекція з дисципліни «Менеджмент» для студентів 2 курсу англомовної групи факультету аграрного менеджменту, спеціальності «Менеджмент» на тему: «Fundamentals of Management»

16 вересня 2019 року
Днями відбулась відкрита лекція кандидата економічних наук, доцента кафедри менеджменту ім. проф. Й. С. Завадського Ганни Анатоліївни Харченко з дисципліни «Менеджмент» для студентів 2 курсу англомовної групи факультету аграрного менеджменту, спеціальності «Менеджмент» на тему: «Fundamentals of Management».
 
Тематичний зміст лекції включав такі питання:
1.         The concept and process of management.
2.         The characteristic features of management and its different dimensions.
3.         The various levels and functions of management.
4.         Modern management thoughts.
Лекція проводилася відповідно з наведеним планом у повному обсязі. Г.А. Харченко добре володіла матеріалом, володіла аудиторією, зосереджуючи увагу на зазначених питаннях. Презентація лекції була наведена у доступній формі та логічно доповнювала лекційний матеріал викладача.
 
 
На відкритій лекції були присутні: д.е.н., професор, завідувач кафедри менеджменту ім. проф. Й.С. Завадського Резнік Н.П., к.е.н., професор Балановська Т.І., к.е.н., доценти кафедри Гогуля О.П., Новак О.В., Буценко Л.В., к.е.н., старший викладач Гудзинська Ю.С., к.е.н., асистент кафедри маркетингу та міжнародної торгівлі Карпенко Л.Ф. Викладачі високо оцінили фаховий рівень лектора та проведене заняття. Студенти відзначили актуальність теми, інноваційні підходи щодо матеріалу та доступність його подання.
 
 
По закінченню  лекції присутні викладачі та студенти заповнили анкети, в яких поставили оцінки викладачу за проведене заняття.
 
Людмила Буценко, доцент кафедри
менеджменту ім. проф. Й.С. Завадського
 
 
Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook