Зустріч з випускниками

26 травня 2012, 11:00
Кримський агропромисловий коледж

Традиційна зустріч з випускниками колледжу

Кожен рік на весні, в останню суботу травня, у Кримському агропромисловому коледжі НУБіП України проводиться традиційна зустріч з випускниками.
Для того, щоб зустріч відбулась, було проведено немало заходів, а підготовка почалась ще з початку навчального року: велося листування, поповнювалися списки випускників, уточнювались їхні адреси та місця роботи, розсилались запрошення. І, нарешті, довгоочікувана зустріч відбулась.
Ця традиція започаткована у коледжі з 1965 року. рік 2012 не є винятковим. Цьогорічна зустріч з випускниками відбулася 26 травня. Головна мета цього заходу – зустріч випускників зі студентами на урочистостях, у навчальних групах, передача досвіду, знань студентам.
Сьогодення диктує такі умови, що студенти повинні вміти користуватись набутими знаннями, досвідом старших, втілювати у практику новітні технології відповідно до сучасних вимог.
Зустрічі з випускниками дають можливість сьогоднішнім студентам отримати таку фахову інформацію, яку не завжди можна знайти в підручниках; зі своєї сторони, студенти можуть поділитися з випускниками новими знаннями, новими інформаційними технологіями, новими технологіями у сільському господарстві тощо.
Звичайно, випускники минулих років поринули у море спогадів. Надзвичайно душевні зустрічі відбулись у групах випускників 1967, 1972, 1977,1982,1987, 1992, 1997 років.
З самого ранку, 26 травня, на площі біля коледжу випускники з квітами поспішали на зустріч зі своїми викладачами, однокурсниками. Програма передбачала: реєстрацію гостей, відвідування Народного музею коледжу, виставки квіткових композицій, ознайомлення з друкованою продукцією, зі стендами, відеофільмами про коледж, зустрічі в навальних групах тощо. На урочистій лінійці «Перекличка поколінь» усі відділення коледжу вітали випускників, викладачів, студентів, гостей.
Випускники 1967 року (завдяки системі Internet) зустрілись з Почесним директором коледжу Верновським Е.А. та куратором Верновською Г.С. Сльози радості, щирі побажання, глибокі спогади, чуйне спілкування – основа такої зустрічі. Не дивлячись на те, що прийшло багато років, Еммануїл Абрамович і Галина Семенівна добре пам’ятають своїх випускників.
Вітання а адресу коледжу пролунали від випускників 1967 року – Серединова Анатолія Васильовича, 1987 року Сиротюка Михайла Антоновича.
На зустріч були запрошені куратори і викладачі  минулих років: Самаріна К.В., Дусь В.М., Дусь М.Т., Кікоть К.К., Подолякіна О.М., Донець О.В., Донець М.М., Жук Р.І., Шевлякова Р.П., Федоркова С.Т., Межевікина Н.М., Єрмакова А.П., Шрам В.П., Тарвердієва Н.А.; династії коледжу – Сиротюки, Донцови, Сотник, Сердюки, Сабліни, Черватюки.
Заключною частиною зустрічі з випускниками був святковий концерт «Вечір зустрічі». Гостей у залі привітав Почесний директор коледжу Е.А.Верновський (завдяки системі Internet, програма Skype). Музичні вітання лунали від Заслуженого працівника культури АР Крим Жинкіної Наталії, випускниці Сиротюк Ніни, колективу художньої самодіяльності коледжу.
Факти, історії, долі… Такі зустрічі дають можливості для першокурсників висікати іскру зацікавленості до обраної професії, для студентів 2-ого, 3-ого курсів -  рівне полум’я інтересу майбутнього спеціаліста, для сьогоднішніх випускників – формування впевненості у майбутній професії, для випускників – світлі та щемкі спогади!
 

 


Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook