НУБіП – місце, де можна отримати якісну освіту, вважає Владислав Ткаченко, який планує опанувати професію інженера-теплоенергетика

8 липня 2019 року
     Ржи́щів – місто обласного значення Київської області, що розташоване на правому березі Канівського водосховища на південь від Києва. Сьогодні тут здобути якісну освіту та професію можна в будівельному та індустріально-педагогічному технікумах, гуманітарному коледжі, професійному ліцеї і одній з трьох шкіл. Чільне місце серед останніх посідає загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів імені О. Кошового. Один з найкращих цьогорічних її випускників Владислав Ткаченко виявив бажання навчатися в НУБіП України та опанувати професію інженера-теплоенергетика.

  • Чому саме ця професія?

     — Професія інженера-теплоенергетика зацікавила мене обов’язками і можливостями, які відкриються для мене після закінчення університету. І не останню роль зіграв факт, що на сьогоднішній день на ринку праці України та Європи є попит на спеціалістів цієї галузі.

  • Як ти дізнався про можливість набути цієї спеціальності саме в НУБіП?

     — Мою школу відвідували викладачі та студенти НУБіП. Під час таких зустрічей ми багато спілкувалися і я отримав відповіді на питання, які мене цікавили, з перших вуст. Також спостерігав, як працював з тепловізором під час перевірки енергоефективності будівель Євгеній Антипов, і саме тоді я особливо зацікавився професією інженера-теплоенергетика.

  • Як університет сприяв твоїй підготовці до вступу?

     — Протягом року я займався на підготовчих курсах НУБіП, брав участь в олімпіадах, організованих університетом, тож тести ЗНО я склав добре. Думаю, все це дає мені хороші шанси вступити до НУБіП.

     А ще, я був на Дні відкритих дверей, неодноразово спілкувався з викладачами, мав можливість відвідати лабораторії та побачити сучасне обладнання. Тож я думаю, що Національний університет біоресурсів та природокористування України саме те місце, де я зможу отримати якісну освіту.

Розмову вела доцент кафедри теплоенергетики
Олена Шеліманова
 


Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook