Кубок з комп’ютерної гри Dota AllStars

24 квітня 2012 року
 
У наш час прогресивних комп’ютерних технологій з’явилось ще одна надія, яка об’єднує людей незалежно від територіального розселення, мови, звичок. Це – геймери. Улюбленці пограти в стратегічні ігри є усюди, не став виключенням і наш університет. Тому для геймерів Студентська організація з технічною допомогою кафедри автоматики та робототехнічних систем ім. акад. І.І.Мартиненка провели чемпіонат з командної тактичної гри з елементами комп'ютерної рольової гри - DotaAllStars, в якому залюбки приймали участь 40 студентів нашого вишу.
Це тільки на перший погляд здається, що грати в ігри – проста дитяча забава, яка не має нічого спільного з реальністю. Проте, якщо зануритись в сутність дій, то ці «стратеги» першоджерело для розвитку логіки, інтелекту, уваги та роботі в команді. Нехай кінець гри не такий важливий, як у подібній життєвій ситуації, проте виграти гру серед справжніх професіоналів – ой як не просто. І якщо використовувати логіку та передбачення призводить до відкриттів, збагачення у грі, так чи не стане це поштовхом для досягнення подібних наслідків у реальному житті?!
А ось на чемпіонаті перемогу серед любителів комп’ютерних ігр одержала команда факультету енергетики і автоматики - DG DotaGamers. Капітан команди - Прохоренков Дмитро, 2 курс.
Також хочеться відмітити команди, які зайняли 2-ге та 3-тє місця:
2 місце – команда DNO, факультет комп'ютерних наук та економічної кібернетики,
3 місце – команда Neo4em, факультет енергетики і автоматики
 
Як нагороду за свої вміння гравці команди переможців отримали кубок чемпіонату, грамоту та квитки в театр для всієї команди.
 
Можливо у майбутньому вони представлять наш ВНЗ на міському чи всеукраїнському рівні.
 
М. Миголь, студентка факультету біотехнології
К. Рухлов, студент факультету енергетики і автоматики
Медіа-центр «Фокус» Студентської організації

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook