ВСП «Рівненський коледж НУБіП України» обрав виборних представників, які будуть брати участь у виборах ректора НУБіП України

9 квітня 2019 року

09 квітня 2019 року у ВСП «Рівненський коледж НУБіП України» відбулися збори трудового колективу штатних працівників коледжу, які не є науковими, науково-педагогічними і педагогічними працівниками.

На засіданні загальних зборів виступив Єресько Олег Вікторович, начальник Відділу регіонального розвитку, заочного навчання і дистанційної освіти НУБіП України, який зазначив, що наказом від 14.03.2019 № 109-К та відповідною публікацією у газеті «Сучасна освіта України» Міністерство освіти і науки України оголосило конкурс на заміщення вакантної посади ректора Національного університету біоресурсів і природокористування України. Згідно цих документів вибори ректора університету відбудуться 04.06.2019.

Відповідно до вимог Закону України «Про вищу освіту» від 01.07.2014 № 1556, Методичних рекомендацій щодо особливостей виборчої системи та порядку обрання керівника закладу вищої освіти, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 05.12.2014 № 726, Статуту НУБіП України, ректор університету обирається шляхом таємного голосування штатних наукових, науково-педагогічних, педагогічних працівників та виборних представників Університету та відокремлених підрозділів.

Виборам ректора передує процедура обрання виборних представників в Університеті та відокремлених підрозділах.

Для обрання ректора Університету головою зборів Ковальчуком Сергієм Васильовичем, було запропоновано включити до складу виборців сім осіб з числа не педагогічних працівників коледжу. Надалі відбулося голосування і оголошення результатів голосування. Таємне голосування проходило за пакетною формою (за списком). Кількість голосів, відданих за список кандидатів, становила 96,3 %.

Також 09 квітня 2019 року у ВСП «Рівненський коледж НУБіП України» відбулися збори студентського колективу. Головою зборів було обрано Чеботарьову Інну, голову студентської ради коледжу, яка оголосила доведену квоту представників студентського колективу для участі у виборах ректора, склад студентської дільничної виборчої комісії у складі семи осіб та список представників з числа студентів для участі у виборах ректора Національного університету біоресурсів і природокористування України у кількості 33 особи. За цими пунктами відбулося голосування на зборах.

Вибори представників з числа студентів для участі у виборах ректора Національного університету біоресурсів і природокористування України у кількості 33 особи відбулися шляхом таємного голосування за списком (пакетною формою), форма голосування була одноголосно обрана на зборах. Кількість голосів, відданих за список кандидатів, становила 96,2 %.

Вище зазначені заходи пройшли у відповідності до нормативних документів та організовано.

Ірина Якимчук, секретар виборчої дільничної комісії


Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook