День відкритих дверей в НУБіП України

22 березня 2019 року

21 березня в університеті розпочалися традиційні весняні зустрічі з майбутніми абітурієнтами. Першими до НУБіП завітали понад півтори тисячі цьогорічних випускників коледжів і технікумів з багатьох куточків України – Рівненського коледжу НУБіП, Бобровицького коледжу економіки та менеджменту ім. О. Майнової, Білгород-Дністровського морського рибопромислового технікуму, Баранівського професійного ліцею, Бучацького коледжу, Золотоніського технікуму ветеринарної медицини, Іллінецького державного аграрного коледжу, коледжу Подільського державного аграрно-технічного університету, Маслівського аграрного технікуму ім. П.Х. Гаркавого, Олександрійського технікуму, Мирогощанського аграрного коледжу, Млинівського державного технолого-економічного коледжу, Немішаївського агротехнічного коледжу, Новочорторийського державного аграрного технікуму, Київського коледжу міського господарства та інших навчальних закладів. І розпочали знайомство з виставки-презентації факультетів і ННІ.

Від нашого коледжу до базового закладу було делеговано 29 студентів різних спеціальностей під керівництвом Пастушенко Н. В., фахівця по сприянню працевлаштування випускників.

Знайомство з університетом розпочалося з головного корпусу 3, у якому і приймали гостей. З вітальним словом до майбутніх абітурієнтів звернулися ректор університету Станіслав Миколайович Ніколаєнко та проректор з навчальної і виховної роботи Кваша Сергій Миколайович. У розповіді ректора були оголошені успіхи НУБіП та перспективи майбутніх студентів.

Основним акцентом дня стало відвідування факультетів і ННІ. Адже там гості змогли поспілкуватися зі своїми майбутніми деканами і викладачами, поставити їм питання, які хвилюють, побувати в аудиторіях і сучасних лабораторіях. Тобто хоча б на день відчути – як воно бути студентом одного з найкращих університетів України і переконатися: НУБіП – найкращий вибір!

Наталія Пастушенко, фахівець по сприянню працевлаштування випускників


Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook