27 травня запрошуємо вболівальників на фінальну гру з футболу змагань на кубок ректора НУБіП України

23 травня 2019 року
м. Київ, стадіон НУБіП України

23 травня 2019 року на стадіоні НУБіП України відбулася друга півфінальна гра Кубку ректора НУБіП України з футболу.

За вихід до фіналу змагалися команди факультету аграрного менеджменту і ННІ лісового і садово-паркового господарства. Майбутні менеджери одразу перехопили лідерство у грі на себе і всіма силами штурмували ворота суперників. Перший тайм закінчився з рахунком 3:0 на їх користь. У другому таймі спортсмени факультету аграрного менеджменту закріпили своє лідерство ще одним голом і лише наприкінці матчу пропустили у свої ворота. Наснаги футболістам надавали завзяті вболівальники, котрі активно підтримували свої команди. Остаточний рахунок матчу 4:1 і факультет аграрного менеджменту позмагається за чемпіонство у фіналі з командою факультету тваринництва та водних біоресурсів.

Фінальна гра Кубку ректора НУБіП України з футболу, приурочена до Дня Університету, між командами факультетів аграрного менеджменту і тваринництва та водних біоресурсів відбудеться у понеділок 27 травня о 15:00.

Запрошуємо вболівальників підтримати улюблені команди.