Зустріч ректора НУБіП України Ніколаєнка С.М. з колективом

16 травня 2019 року

 16 квітня до коледжу з робочим візитом завітав ректор Національного університету біоресурсів і природокористування України Станіслав Миколайович Ніколаєнко член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України, доктор педагогічних наук, професор.

Станіслав Миколайович у супроводі директора Ольги Василівни здійснили огляд території дендропарку та матеріально-технічної бази коледжу. Ректор провів нараду з представниками адміністрації з метою виявлення проблем, які сьогодні хвилюють студентство та викладачів в сучасних умовах, підкреслив важливість співпраці колективу коледжу з кафедрами НУБіП України, надання якісної практичної підготовки студентам, забезпечивши їх можливістю проходження практик в потужних господарствах України.

  

В приміщенні актової зали відбулася зустріч Ніколаєнко С.М. з колективом коледжу: студентами, педагогічними працівниками, адміністративно-господарським та навчально-допоміжним персоналом. Також на зустрічі були присутні керівники Бобровицького району: голова Бобровицької міської ради - Тетяна Миколаївна Ковчежнюк, голова Бобровицької районної державної адміністрації - Василь Миколайович Кучерина, керівник ТОВ «Козацьке», депутат обласної ради, голова обласного Союзу сільськогосподарських підприємств, заслужений працівник сільського господарства - Сергій Миколайович Чубовський.

Станіслав Миколайович прозвітував про основні досягнення колективу НУБіП України за останні 5 років «Програма розвитку 2015-2020», окреслив основні завдання діяльності в рамках програми Університету «Новий курс на 2020-2025 роки» та місце відокремлених підрозділів в загальній університетській системі освіти. Розповів про досягнення НУБіП України, зокрема, в ТОП-200 рейтингу українських вишів Університет посів 6 місце, в рейтингу кращих вузів Києва – на 3 місці.

 

Ректор гостро поставив проблему розвитку сучасної освіти, мова йшла про долю коледжів з огляду на можливе прийняття Закону України «Про фахову передвищу освіту», про роль викладача в освітньому процесі, необхідність тісної співпраці з бізнесом, який є кінцевим споживачем освітнім послуг, про рівень оплати праці та про інші питання, які хвилюють сьогодні кожного викладача. Наголосив, що основна мета освіти – підготувати висококваліфікованого фахівця для розвитку економіки України.

 

Студенти та викладачі мали нагоду задати хвилюючі питання та отримали на них вичерпні відповіді.

Атмосфера зустрічі була доброзичливою. Директор коледжу Ольга Василівна Гордієнко від імені педагогічного колективу подякувала ректорові НУБіП України Станіславу Миколайовичу за можливість відкрито поспілкуватись та за підтримку колективу, висловила сподівання на подальшу плідну співпрацю з НУБІП України на чолі з Ніколаєнко С.М.

  

 

Валентина Філатова – завідувач технологічного відділення

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook