З Днем відродження, КВН!

23 квітня 2012 року
Нарешті і до нашого університету знайшов дорогу вічно молодий КВН! Навіть не знайшов, а, швидше, повернувся «на круги своя» після довгих років. Звичайно, окремі його прояви можна було побачити на фестивалі «Голосіївська весна», але повноцінного КВНу сцена актової зали корпусу № 3 не бачила вже давно. Та він не міг не повернутися! І Днем його відродження у нашому університеті стало 19 квітня, коли 6 команд з відповідної кількості факультетів зійшлися у смішному та кмітливому поєдинку.
Студенти – то окрема нація, у якої є свої неписані закони, правила та звичаї. Проте відмінною рисою, притаманною їм, був, є і залишається гумор, який просто необхідний для життя у гуртожитку, «розрядки» на парах та покращення настрою викладачам. Без нього не можна вистояти чергу в їдальні або їхати у переповненому маршрутному таксі. Тому жартів із власного життя на будь-який КВН кожна група факультету може назбирати безліч. А цього разу свою майстерність вирішили показати команди «ПВА – пацаны в Адидасе» (факультет ветеринарної медицини), «В десятку» (економічний факультет), «Боба і Біба із НУБіПа» (агробіологічний факультет), «Таматута» (біотехнологічний факультет), «Кузьмичі» (факультет аграрного менеджменту), «Аварійний вихід» (факультет енергетики і автоматики).
Судили їх гру аси своєї справи - директор ННЦ культурно-виховної та соціальної роботи, в минулому активний учасник фестивалів КВН, а наразі наставник більшості команд нашого вишу Д.К. Черкашин, начальник науково-дослідної частини, голова ВМГО «Спілка молодих аграріїв» А.М. Білоус, директор ННІ рослинництва, екології і біотехнологій М.Д. Мельничук, начальник відділу виховної роботи та студентських справ О. Наконечна і голова профспілкової організації студентів НУБіП України О.А. Муравський. Як бачимо, судді молоді і постійно працюють зі студентами, а тому розуміються на сучасних тенденціях молодіжного життя, яке і народжує студентські жарти. Ведучим фестивалю став голова Студентської організації Ігор Дмитренко.
Саме він і розпочав гру традиційним «Ні пуху, ні пера». Проте спочатку поза конкурсом показала майстер-клас команда Ніжинського агротехнологічного інституту «На грані», яка просто «запалила» публіку. А далі – гра. Не все пройшло гладко: комусь не вистачило правильної дикції, комусь - артистизму, когось підвела апаратура, проте в цілому виступи були достойні. А от титани КВНу - команди «ПВА» і «Аварійний вихід» - черговий раз показали, що на гумористичній сцені почуваються як риба у воді, та й глядачі їх знають і люблять. Не обійшлося і без відкриттів, яким стали новачки - «Боба і Біба із НУБіПа» агробіологічного факультету. Але їм, як то кажуть, сам Бог велів, маючи такого наставника і за сумісництвом декана, як відомий КВНщик І.О. Антіпов.
Програму склали традиційне «Привітання» (на якому вже виділилися певні лідери), «Біатлон» і не менш традиційне «Домашнє завдання».
У «Біатлоні» команди мали по-черзі декламувати по одному жарту. Та команда, жарт якої був найменш смішним, залишала конкурс і отримувала найменший бал. І навпаки. Першими з жартом: «Вовк з дуже-дуже-дуже-дуже гарним зором виє на Сатурн» з дистанції зійшла «ПВА», за ними вибули «Кузьмичі», «В десятку» і «Таматута». У дуелі «Аварійного вихід» і «Боба і Біба із НУБіПа» перемогли агробіологи.
«Домашнє завдання» мав своєю темою «Аграрії потрібні всюди». Першими з номером про поселення студентів «Гуртожиток має таланти» на сцену вийшли біотехнологи. Економісти жартували над проходженням студентської практики в Снітинці. «ПВА» своїми жартами просто «вбили» публіку, а їх номер про Шанхай викликав море сміху. Менеджери вдало пожартували над стосунками між хлопцем та дівчиною. І знову здивували агробіологи: «фішкою» їх виступу став Супергерой Аграрій. Це неможливо описати словами, це треба було просто бачити! А завершили конкурс на дуже веселій і багатообіцяючій ноті команда факультету енергетики і автоматики.
За результатами трьох конкурсів перемогу в боротьбі і почесний трофей – кубок - здобула команда агробіологічного факультету «Боба і Біба із НУБіПа». Диплом ІІ ступеня заслужено отримав «Аварійний вихід» факультету енергетики і автоматики, а замкнули трійку лідерів «ПВА» ветеринарного факультету, яким дістався диплом ІІІ ступеня. Всі команди-призери нагороджені також квитками в театр «Дивні люди». «За активну участь» подякували командам «В десятку», «Кузьмичі» і «Таматута».
Членам журі прийшлося нелегко: всі три команди-фаворити настільки класні, смішні і професійні, що важко виокремити когось одного, проте Супергерой Аграрій усіх переможе, що і довела гра. Звісно її результати декого помітно засмутили, але кожен отримав своє по-чесному.
До речі, усе змагання з КВН транслювалось в Інтернеті на сайті «Studnubip.com» у режимі онлайн, тому всі бажаючі, які не потрапили до глядацької зали, могли переглянути його наживо.
Окрему подяку хочеться висловити організаторам гри: відділу виховної і соціальної роботи, Студентській організації та профспілці студентів.
І, звісно ж, чекаємо на наступне змагання з КВНу!
 
 
М.Миголь,
студентка факультету біотехнології,
Медіа-центр "Фокус" Студентської організації
 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook