Офіційне підписання Договору про співпрацю між природокористування України та Коледжем сільськогосподарських наук Університету штату Пенсільванія, США

19 квітня 2012 року
Сьогодні, 19 квітня 2012 р., через 20 років після підписання першого договору (15 квітня 1992 р.) ректор НУБіП України академік Д.О. Мельничук поставив свій підпис під Договором про співпрацю, який спрямований на розвиток партнерських взаємовідносин між НУБіП України та УШП на наступні 5 років. Зі своєї сторони, сьогодні о 15.00 (за місцевим часом) декан Коледжу сільськогосподарських наук УШП професор Брюс Макферон підпише даний документ від імені американської сторони.
 
Національний університет біоресурсів і природокористування України (НУБіП України) та Коледж сільськогосподарських наук (КСН) Університету штату Пенсільванія (УШП) мають 20-річну історію співробітництва, що підтверджують договори про співпрацю, підписані у 1992 та 2004 роках. Визнаючи цінність такої співпраці та прагнучи до розширення його меж, наші університети вирішили висловити через новий Договір зацікавлення у подальшому співробітництві, якому сприятимуть наступні заходи:
-          Обмін кваліфікованими викладачами, дослідниками та науковцями.
-          Участь у семінарах і наукових засіданнях.
-          Заходи культурного обміну.
-          Спільна участь у міжнародних навчальних курсах, програмах та проектах тощо.
-          Можливості консультацій.
-          Спільне навчання, проведення спільної науково-дослідної діяльності, а також розширення інформаційно-дорадчої діяльності, яка відповідає місіям та можливостям відповідних установ.
-          Інші види діяльності, які вважаються взаємно відповідними.
 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook