Результати конкурсу наукових робіт студентів для участі у ХХІ Міжнародній конференції Варшавського університету наук про життя 22-24 травня 2012 р.

18 квітня 2012, 10:00
ННІ енергетики і автоматики

На розгляд комісії з оцінювання наукових робіт студентів надійшло 7 праць, автори яких виконували свої дослідження на наступних кафедрах ННІ енергетики і автоматики:
• автоматики та робототехнічних систем ім. акад. І. І. Мартиненка;
• електропостачання ім. проф. В. М. Синькова;
• електроприводу та електротехнологій С. П. Бондаренка;
• теплоенергетики;
• фізики.
Відповідно до умов конкурсу, переможцями останнього стали:
 Звєрєв Юрій Миколайович

Студент ОКР «Бакалавр» 4-го курсу напряму «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології». Науковий керівник – Решетюк В. М., к. т. н., доцент кафедри автоматики та робототехнічних систем ім. акад. І. І. Мартиненка. Наукова доповідь на тему: «Effective biowaste utilization in greenhouse productions».

 Устимчук Віталій Валентинович

Студент ОКР «Магістр» 1-го р. н. спеціальності «Електрифікація і автоматизація сільського господарства». Науковий керівник – Борщ Г. М., к. т. н., доцент кафедри електроприводу та електротехнологій С. П. Бондаренка. Наукова доповідь на тему: «Smart» biogazownia».
Переможцям конкурсу бажаємо успішно виступити на ХХІ Міжнародній науковій студентській конференції «Сучасні аспекти інженерії продукції» Варшавського університету наук про життя (Польща), на високому рівні представити ННІ енргетики і автоматики, НУБіП України та подальших здобутків у навчальній і науковій роботі.

Дирекція ННІ енергетики і автоматики
 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook