Березень 2012 р.

1. Виховна робота. Конкурс «Господарочка» (новини плюс фотозвіт)

Традиційно у нас в університеті на початку березня  відбувається  конкурс «Господарочка», присвячений мамам, сестричкам, бабусям з нагоди свята 8-го Березня. Організатори конкурсу переконані, що такий соціальний проект повинен по-новому показати жінку, яка встигає бути першою і на роботі , і вдома.
 
Щорічно співробітники кафедри активно приймають участь в цьому конкурсі і в цьому році такі викладачі, як Л. Р. Данькевич, Л.О. Шанаєва-Цимбал, В.В. Ліпська представили з любов’ю зроблені своїми власними руками вироби. Викладачі Л. Р. Данькевич, Л.О. Шанаєва-Цимбал декорували свої чарівні вироби в техніці декупаж, гармонійно підбираючи матеріал і колірну гамму. Викладач В.В. Ліпська приготувала смачні еклери (в народі еклери називають заварними тістечками). Смак еклерів був відмінний. Комісія та відвідувачі конкурсу з радістю скуштували художньо оформлені еклери. Всі учасники від кафедри стали одними з переможцями конкурсу, отримавши цінні ті приємні призи! Фотозвіт додається!!!!
 
2. Новини навчальна діяльність
 
На базі кафедри англійської мови для економічних спеціальностей 16 лютого 2012 року був проведений I туру всеукраїнської студентської олімпіади з англійської мови серед студентів НУБіП України
 
В олімпіаді брали участь 26 студентів, які представляли кафедри НУБіП України:
- кафедри англійської мови для економічних спеціальностей
- кафедри англійської мови для технічних та агробіологічних спеціальностей
- кафедри української, англійської та латинської мови ім. М.О. Драй-Хмари
- кафедри романо-германської філології і перекладу
 
Оргкомітет:
Голова:
зав. кафедри романо-германської філології і перекладу Ніколенко А.Г.
Члени оргкомітету: Харчук Н.С., Олійник А.Д., Данькевич Л.Р.
Секретар: Ямнич Н.Ю.
 
Результати олімпіади:
I місце –    Мала Яна Миколаївна, ( 2-й курс, 3 група, педагогічний факультет),
Цибуленко Святослав В’ячеславович ( 1-й курс, 5 група, факультет аграрного менеджменту).
 
II місце – Філоненко Анастасія Вікторівна (1-й курс, 2 група, факультет садово-паркового господарства та ландшафтної архітектури)
   Тебеть Оксана Генадіївна ( 3-й курс, 4 група, педагогічний факультет),
Капля Маргарита Едуардівна (2-й курс, 3 група, педагогічний факультет).
 
III місце – Масалітін Іван Станіславович (3-й курс, 4 група, педагогічний факультет)
Епельбойм Олена Юхимівна ( 2-й курс, 2 група, факультет екології і сталого розвитку),
Малишко Ольга Юріївна (3-й курс, 4 група, педагогічний факультет).
 
Ухвалили:
Рекомендувати Малу Яну Миколаївну, студентку 2-го курсу, 3 групи, педагогічного факультету та Цибуленка Святослава В’ячеславовича 1-й курс, 5 група, факультет аграрного менеджменту для участі в II турі Всеукраїнської студентської олімпіади з англійської мови, який відбудеться у травні 2012 року в м. Харкові.
 
3. Наукова робота
 
На базі кафедри англійської мови для економічних спеціальностей у 12 березня 2012 року відбулось чергове засідання наукового гуртка «Business Environment and Intercultural Communication», керівником якого є Зеліковська О.О., канд.. пед. наук, доцент кафедри.
 
Тема засідання «Impact of culture on the ways of addressing people: British vs Indian English» викликала справжній інтерес серед членів гуртка, які вже добре обізнані, що для успішної міжнародної співпраці знання лише тільки англійської недостатньо – треба знати особливості міжкультурної комунікації. Індія, як країна, що швидко розвивається і збільшує свій вплив на світову економіку та торгівлю, обрана не випадково. В центрі уваги гуртка: різні форми звертань англійською у країні, де сучасні тенденції співіснують з традиціями, обумовленими культурою, звертанням, традиційним для хінді, надають перевагу перед суто англійськими при розмові іноземною мовою. Це одне з численних досліджень, що допомагає прослідкувати міжкультурні розбіжності та будувати стратегії ефективного спілкування.
            Для майбутніх менеджерів зовнішньоекономічної діяльності такі підходи вкрай важливі. Своїми думками, щодо особливостей ведення бізнесу і ділової комунікації з індійськими партнерами поділилися студенти 8 групи 4 курсу ФАМ Самолюк Катерина, Можар Анна, Бреян Світлана, Щербина Вадим.
 
 
4. Міжнародна діяльність
Викладач Ліпська В.В. приймала участь у міжнародній заочній науковій конференції «Теория и практика образования в современном мире», яка відбулася 20 лютого 2012 м. Санкт-Петербург, Росія. Назва її доповіді на конференції була «Менеджмент системы качества в высших учебных заведениях Украины: состояние и перспективы».

 

Фотозвіт з конкурсу "Господарочка"


Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook