Міжнародний семінар «Комунікативні інтеграційні процеси розвитку академічної культури в єдиному просторі освіти, науки та інновацій»

27 березня 2012 року

         

  

 

 

23 березня 2012 р. в Національному університеті біоресурсів і природокористування України відбувся міжнародний семінар «Комунікативні інтеграційні процеси розвитку академічної культури в єдиному просторі освіти, науки та інновацій», в якому взяли участь адміністрація університету, співробітники та студенти. Відкрила захід кандидат педагогічних наук, доцент кафедри культурології Мельничук Тетяна Федорівна. В рамках семінару виступили:
·                             Кузнєцова Дар'я (бакалавр Токійського аграрного університету (ТАУ) напрямку «Міжнародний Біо-бізнес»);
·                             Недобиткіна Анастасія (магістр «Екобіотехнології» НУБіП України, бакалавр Токійського аграрного університету (ТАУ) 2011 напрямку «Міжнародний Біо-бізнес»);
·                             Максимов Леонід (бакалавр «Біотехнології» НУБіП України, бакалавр Токійського аграрного університету (ТАУ) напрямку «Міжнародний Біо-бізнес»)
·                             Канарський Євген (факультет «Біотехнології» НУБіП України).
У своїх виступах доповідачі розкрили особливості системи освіти в Японії, структуру та навчальний процес у Токійському аграрному університеті (ТУА), секрети японського життя очима українців, менталітет та культуру японців, особливості дозвілля японців. Окрім того, було зазначено про необхідність формування екологічної культури та негативні наслідки аварій на Чорнобильській АЕС та Фукушімі.
 
 
 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook