Майстер-клас від випускників для першокурсників спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»
Майстер-клас від випускників для першокурсників спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»
23 березня 2019 року
Днями відбулася зустріч випускників з магістрами та бакалаврами першого року навчання спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність». На цій зустрічі також були присутні викладачі кафедри біржової діяльності і торгівлі.
У вступному слові завідувач кафедри Надія Резнік наголосила на важливості базової підготовки студентів початкових курсів, як передбачено навчальними планами Міністерства освіти й науки України та запевнила, що у подальшому кафедра всіляко залучатиме бакалаврів спеціальності до участі у різноманітних заходах, що проводяться кафедрою.
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u205/6fe5d4bb-ac21-4548-a684-8d7434c4dd69.jpeg)
Професор кафедри Микола Солодкий зазначив, що біржова діяльність є надзвичайно важливим модулем у підготовці фахівців з підприємництва, торгівлі та біржової діяльності, які користуються попитом на ринку праці.
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u205/5aa8986d-38c7-4794-b034-8edd374b20a1.jpeg)
Викладачі кафедри, доцент Валентина Яворська, доцент Любов Панкратова, представили свій напрям навчальної та наукової роботи та зауважили на необхідності отримання глибоких знань з таких базових дисциплін, як економічна статистика, теорія ймовірності, іноземна мова тощо. Ці базові знання дають змогу успішно засвоїти навчальні дисципліни наступних курсів, що направлені на підготовку фахівців з обраної спеціальності.
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u205/e346ef2d-759c-415a-b6c0-752fdeb57893.jpeg)
Родзинкою зустрічі були презентації випускників кафедри Віталія Костилянута Олександра Трішина, які продемонстрували теоретичні знання і вміння, що здобули під час навчання в Національному університеті біоресурсів і природокористування України та практичної роботи в якості трейдерів біржового ринку. Гості висвітлили основні біржові поняття, без яких неможливо було продовжити роботу, а вже потім продемонстрували можливості торгової платформи Saxo Trader та на реальному прикладі показали, як можна здійснити торгову операцію у реальному часі.
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u205/6fe0c559-b1a3-4036-a939-ef320341d348.jpeg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u205/be3c5768-8c19-4c42-88cd-3acf4e93b675.jpeg)
Випускники поділилися своїми враженнями про навчання у магістратурі зі спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».
Особливий інтерес у першокурсників викликала інформація про можливість практичного використання навчальних торгівельних платформ, проходження практики на провідних біржах України.
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u205/d1505647-26b7-499f-9770-20ec923a749c.jpeg)
В цілому, зустріч виявилася досить продуктивною - першокурсники зрозуміли, що будуть вивчати на старших курсах та ознайомилися з "азами" майбутньої професії.
Любов Панкратова,
доцент кафедри біржової діяльності і торгівлі