Завершено акредитаційну експертизу освітньо-професійної програми «Маркетинг» зі спеціальності 075 «Маркетинг»

16 грудня 2018 року

      Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 06.12.2018 р. № «2537-л» в Національному університеті біоресурсів і природокористування України на факультеті аграрного менеджменту з 12 по 14 грудня 2018 року працювала експертна комісія з проведення акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми "Маркетинг" зі спеціальності 075 «Маркетинг» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти.

     Експертна комісія у складі: голова комісії, завідувач кафедри маркетингу Державного вищого навчального закладу «Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана, доктор економічних наук, професор Федорченко Андрій Васильович та член комісії Луцяк Віталій Васильович, завідувач кафедри маркетингу Вінницького національного аграрного університету, доктор економічних наук, професор. Члени комісії ознайомилися з матеріалами акредитаційної справи, перевірили достовірність інформації про фактичний стан кадрового, навчально-методичного, наукового, матеріально-технічного, інформаційного забезпечення, якісних характеристик підготовки фахівців за спеціальністю «Маркетинг» ОС «Магістр» у НУБіП України та його відповідність вимогам чинного законодавства.

  Проректор із навчальної та виховної роботи Сергій Миколайович Кваша та декан факультету Анатолій Дмитрович Остапчук, т.в.о. завідувача кафедри маркетингу та міжнародної торгівлі Руслан Іванович Буряк надали вичерпну інформацію про університет, факультет та підготовку фахівців за освітньо-професійною програмою «Маркетинг».
 
     Комісія відвідала захист магістерських робіт і відзначила високий рівень підготовки та практичних навиків студентів. Експертами було відмічено актуальність та інноваційність тем магістерських робіт, апробацію результатів дослідження за рахунок участі магістрів в наукових конференціях, семінарах та круглих столах.

     Експерти поспілкувалися з викладачами кафедри маркетингу та міжнародної торгівлі та магістрами другого року навчання за акредитованою освітньо-професійною програмою. Провели зрізи знань з методології та організації наукових досліджень з основами інтелектуальної власності, маркетингового менеджменту, рекламного менеджменту та спічрайтингу.
    На завершення експертна комісія Міністерства освіти і науки України склала експертний висновок і відзначила про спроможність Національного університету біоресурсів і природокористування України здійснювати підготовку здобувачів вищої освіти за освітньо-професійною програмою «Маркетинг» зі спеціальності 075 «Маркетинг» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти.
Експертний висновок ОПП 075 "Маркетинг"
Вітаємо колектив кафедри маркетингу та міжнародної торгівлі з успішною акредитацією освітньо-професійної програми!
Руслан Буряк 
Т.в.о. завідувача кафедри маркетингу та міжнародної торгівлі
Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook