Кафедра запросила на навчання випускників Олександрійського коледжу БНАУ

25 листопада 2018 року

Доценти кафедри хірургії і патофізіології ім. акад. І.О. Поваженка ФВМ НУБіП України Куліда Марія Анатоліївна та Ткаченко Сергій Михайлович 20 листопада 2018 року провели профорієнтаційну роботу у Олександрійському коледжі Білоцерківського національного аграрного університету Кіровоградської області щодо вступу у 2019 році на навчання до НУБіП України і, зокрема, на спеціальність «Ветеринарна медицина».


Керівництво навчального закладу разом зі студентами 4 курсів із задоволенням провели таку зустріч. У зустрічі прийняли участь студенти, які навчаються на спеціальностях «Ветеринарна медицина» у кількості 35 осіб, «Технологія та виробництво продукції тваринництва» у кількості 18 осіб та «Агрономія» у кількості 18 осіб.
Куліда М.А. та Ткаченко С.М. представили презентацію про НУБіП України та факультет ветеринарної медицини, ознайомили студентів з правилами прийому до НУБіП України і роз’яснили усі положення щодо вступу, і, зокрема, на спеціальність «Ветеринарна медицина», у відповідності до вимог нової редакції «Закону України про вищу освіту».

Під час свого виступу доценти Куліда М.А. та Ткаченко С.М особливий акцент зробили на перевагах навчання в НУБіП України, а також на складові у підготовці фахівців спеціальності «Ветеринарна медицина».
Перш за все – це кадровий потенціал (професорсько-викладацький склад), який на факультеті ветеринарної медицини НУБіП України найпотужніший у порівнянні з іншими факультетами ветеринарної медицини України. 
Друге – це навчально-методичне, матеріально-технічне забезпечення навчального процесу та практична підготовка, яка на факультеті ветеринарної медицини на досить високому рівні. Викладачі факультету ветеринарної медицини НУБіП України є авторами більшості підручників, посібників та монографій, які видаються під грифом Міністерства освіти і науки України. В структурі університету є чотири навчально-дослідні господарства, де студенти проходять практичну підготовку. Можливість стажування та проходження практичної підготовки за кордоном також надається. 
Третє – це культурно-виховна та спортивно-масова робота, яка в НУБіП України та факультеті ветеринарної медицини на найвищому рівні. Студенти факультету ветеринарної медицини постійно займають перші та призові місця у спортивних змаганнях та творчих конкурсах («Краса НУБіП України», «Голосіївська весна» тощо).

М. Малюк

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook