Новини Центру франкофонної освіти і культури: відбулась зустріч з проректором Університету Тулузи Софі Рейно

18 листопада 2018 року

    16 листопада 2018 року Національний університет біоресурсів і природокористування України відвідала проректор з міжнародних відносин Університету Тулузи Софі Рейно. 

    Візит Софі Рейно розпочався із ділової зустрічі з проректором з науково-педагогічної роботи, міжнародної діяльності та розвитку, доктором економічних наук, професором Вадимом Анатолійовичем Ткачуком, який проінформував гостю про основні види діяльності університету, напрями наукових досліджень і поточні програми міжнародного співробітництва. Особливо зацікавила пані Рейно тема наукових пошуків альтернативних джерел енергії.

 

     Перебування Софі Рейно у нашому університеті продовжилось на гуманітарно-педагогічному факультеті, де пані проректора гостинно прийняв декан факультету, доктор філологічних наук, професор Василь Дмитрович Шинкарук. Він детально ознайомив пані Рейно зі спеціальностями факультету та поділився планами на перспективу. Подальша розмова перейшла у конкретне русло: досягнута домовленість про стажування студентів гуманітарно-педагогічного факультету в Університеті Тулузи та сприяння іншим видам академічної мобільності.

     Зустріч на гуманітарно-педагогічному факультеті означена ще одним конкретним результатом: Василь Дмитрович ініціював укладання угоди про співпрацю між Національним університетом біоресурсів і природокористування України та Університетом Тулузи. Вже запланована поетапна підготовка угоди, підписання якої має відбутись навесні 2019 року.

 

Наталія Рудницька,
старший викладач кафедри іноземної філології і перекладу

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook