«Агропродсервіс» засновує сім іменних стипендій для найкращих студентів-дослідників аграрних ВНЗ України

13 листопада 2018 року

     Компанія «Агропродсервіс» у рамках реалізації стипендіальної програми «Нове Зернятко» проводить відкритий конкурс для добору найбільш обдарованих і цілеспрямованих студентів провідних аграрних вищих навчальних закладів (ВНЗ) України.

     Основна мета Програми – стимулювати обдаровану молодь вести наукову та дослідницьку діяльність, як в рамках ВНЗ так і на базі компанії «Агропродсервіс», розвивати власний потенціал на практиці, а в майбутньому – допомогти знайти роботу у вибраному студентом напрямку. Стипендія становитиме стовідсоткову надбавку до поточної щомісячної стипендії студента. (Церемонія презентації пройде у стінах нашого рідного університету).
     Ми впевнені, що Україна багата на талановиту та розумну молодь. Тому ми прагнемо віднайти «нове зернятко» серед студентів, які хочуть жити та працювати в Україні, втілювати власний потенціал та іти в ногу з часом, аби розвивати рушій української економіки – аграрний сектор, – кажуть організатори конкурсу.

Умови проведення Стипендіальної програми «Нове Зернятко» 2019

     1. В конкурсі можуть брати участь студенти 3 – 6 курсів денної форми навчання наступних ВНЗ України та їх інститутів:

     1.1. Підготовчий етап (жовтень 2018):
- проведення інформаційно-роз’яснювальної кампанії з представниками ВНЗ-партнерів;
- оголошення про умови Конкурсу – 2019;
- підписання договорів з ВНЗ – партнерами Стипендіальної програми «Нове Зернятко» на 2018/19 навчальний рік, тощо.
     1.2. Прийом та реєстрація документів (01 – 30 листопада 2018 року):
- Усі документи студенти подають до уповноважених представників у ВНЗ (відповідно до укладеної угоди між Компанією та ВНЗ) не пізніше 23:00 год. 30 листопада 2018 року на електронну скриньку [email protected] виключно в електронній формі.
- Перелік необхідних документів та порядок подання для участі у конкурсі дивіться у розділах 4 та 6 даного Положення.
     1.3. Розгляд заявок (1 – 15 грудня 2018 року):
- Передбачає розгляд спеціально створеною конкурсною комісією заявок студентів за принципом: кожну роботу незалежно оцінюють фахові експерти компанії «Агропродсервіс».
- Роботи передаються експертам на перевірку без зазначення прізвища автора роботи, курсу та ВНЗ, в якому навчається конкурсант.
- Імена експертів, що проводять оцінку робіт, не розголошуються.
- Загальна оцінка за конкурсну роботу є сумою оцінок, виставлених експертами.
- В рамках цього етапу також відбувається оцінювання наукової та соціальної діяльності конкурсантів, відповідно до поданих на конкурс документів, що її підтверджують, а також оцінювання есе (нарису) соціального характеру, яке за бажанням подається конкурсантом.
     1.4. Оголошення результатів конкурсу (16 грудня 2018 року).

     2. Порядок та строки подання документів:

     2.1. Для того, щоб взяти участь у конкурсі, студентам, що навчаються у ВНЗ – партнерах Стипендіальної програми «Нове Зернятко», необхідно подати електронний пакет документів до уповноваженого представника ВНЗ з контактів із Стипендіальною програмою «Нове Зернятко» не пізніше 29 листопада 2018 року включно.

     2.2. Студент має право подавати на конкурс лише одну заявку на тему, яка висвітлюватиме вирішення конкретної проблематики в одному з пріоритетних напрямків Стипендіальної програми «Нове Зернятко»:

  • Тваринництво (свинарство, молочне та м’ясне скотарство);
  • Рослинництво;
  • М’ясопереробні технології;
  • Живлення грунтів;
  • Органічні добрива;
  • Птахівництво;
  • Садівництво.

     2.3. Пакети документів, оформлення яких не відповідає визначеним вимогам, або такі, що надійдуть на адресу Стипендіальної програми пізніше 30 листопада 2018 року, не реєструються і до розгляду не приймаються.

     2.4. Заявки колективів авторів до участі у конкурсі не допускаються.
     2.5. Заявка та форма реєстрації для участі у конкурсі заповнюються українською мовою.
     2.6. Конкурсант, який подає роботу для участі в конкурсі, погоджується, що Компанія «Агропродсервіс» залишає за собою право публікації конкурсних робіт (викладу основного змісту цих робіт, або основних їх положень) із урахуванням авторських прав власника матеріалів. При цьому авторське право на подану конкурсну роботу залишається за конкурсантом (автором роботи). В разі подання плагіату, не вказуючи автора та джерело інформації, відповідальність за зміст конкурсної роботи конкурсант несе самостійно.
     2.7. Матеріали надіслані на конкурс, не повертаються.
    2.8. З метою дотримання вимог Закону України «Про захист персональних даних» Компанія «Агропродсервіс» має право на включення персональних даних, наданих конкурсантом під час подання документів на конкурс, до бази персональних даних, на обробку таких персональних даних та, за необхідності, викликаною виконанням умов зазначеного закону, на передачу таких персональних даних третім особам.

     3. Перелік документів, які подаються на Конкурс:
     3.1. Усі документи подаються в електронному вигляді у тих форматах, що вказані нижче і ніяк інакше:
• Лист-погодження на обробку персональних даних (підписаний конкурсантом у вигляді скан-копії у форматі JPG або PDF).
Є обов’язковим для заповнення!
• Аплікаційну форму учасника конкурсу з усіма обовязково заповненими полями у форматі WORD та PDF.
Є обов’язковим для заповнення!
• Мотиваційний лист обсягом не більше 2 сторінок А4 (14 шрифт Times New Romans у форматі WORD та PDF).
Є обов’язковим для заповнення!
• Лист рекомендацію від ВНЗ за підписами ректора університету, декана факультету та наукового керівника від кафедри (скан-копію у форматі JPG або PDF).
Є обов’язковим для заповнення!
• Есе (нарис) соціального характеру, зміст якого більш предметно розкриває вибрану Вами тему та допомагає зрозуміти вирішення конкретної проблематики у Вашій науковій роботі у форматі WORD та PDF.
Не є обов’язковим для заповнення!

     4. Процедура оцінювання.
     4.1. Конкурсна комісія оцінюватиме заявки конкурсантів за шкалою від 1 до 100 балів.
     4.2. В першу чергу до уваги братимуться:
- Аплікаційна форма (70 балів);
- Мотиваційний лист (20 балів);
- Лист рекомендація від ВНЗ (10 балів);
     4.3. Додаткові бали можуть бути враховані конкурсною комісією за наукові досягнення студентом за останній рік, власні та колективні патенти, перемоги в змаганнях, участь у наукових конференція тощо).

     5. Визначення переможців.

     6. Призначення та розмір стипендії.
     6.1. Стипендія – нецільова благодійна допомога, що призначається компанією «Агропродсервіс» двом переможцям конкурсу стипендіальної програми «Нове зернятко», які підписали відповідний договір з Компанією.
     6.2. Розмір стипендії на 2 півріччя 2018/2019 навчального року становить 2000 грн. (Одна тисяча двісті грн.) за один календарний місяць.
    6.3. Стипендія нараховується компанією «Агропродсервіс» Стипендіатові протягом 6 (шести) календарних місяців з 1 січня 2018 по 31 червня 2018 року включно.
     6.4. Компанія «Агропродсервіс» залишає за собою право відмінити виплату стипендії, у випадку, якщо стипендіат не виконуватиме умов Програми.

     7. Розгляд звернень.
     7.1. Компанія «Агропродсервіс» не приймає та не розглядає скарги та апеляції щодо результатів конкурсу.
     7.2. Компанія «Агропродсервіс» не вступає в листування та не пояснює причин відхилення документів, поданих на конкурс.

Анастасія Стародуб
 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook