Відбувся попередній захист магістерських робіт

9 листопада 2018 року

      На кафедрі біржової діяльності і торгівлі 1 листопада відбувся попередній захист магістерських робіт. Студенти доповіли про стан готовності магістерських робіт до захисту за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» (спеціалізація «Біржова діяльність»). 18 майбутніх випускників кафедри представили результати своїх наукових досліджень.

   

     Комісія, яка складалася з викладачів кафедри, всебічно проаналізувала представлені робити та надала свої зауваження і побажання.

 Завідувач кафедри Резнік Н.П. звернула увагу на вимоги щодо написання магістерських робіт та формулювання актуальності роботи, мети і завдань дослідження, висновків роботи та їх відповідності поставленим завданням.


Доповіді студентів супроводжувалися презентаціями, а їх обговорення перетворювалося на жваву дискусію, у якій взяли участь не лише наукові керівники та викладачі кафедри але й самі студенти. Захисти пройшли на належному рівні, що було відзначено членами комісії. До захисту магістерських робіт ще є кілька днів і є час покращити свої доповіді, презентації, а також врахувати зауваження викладачів та усунути виявленні недоліки.

Слободяник Анна,

старший викладач кафедри біржової діяльності і торгівлі

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook