Учениця 11 класу Дібрівського ліцею [Юлія Галиченко] обирає спеціальність «Професійна освіта»
-
Юліє, що вплинуло на Ваш вибір спеціальності «Професійна освіта»?
— Я ще, мабуть, класу з 9 визначилася з тим, ким я хочу бути. І коли почула на Дні відкритих дверей в НУБіП України, що саме фахівці з професійної освіти є тими, хто навчатиме молодь не лише теорії, а й практичним навичкам, формуватиме особистість майбутніх майстрів, технологів, інженерів, працівників виробництва, я зрозуміла, що хочу бути саме таким фахівцем.

-
Чому вирішили вступати саме в НУБіП України?
— Насправді, я дуже ретельно і серйозно ставлюся до питання вибору навчального закладу і прочитала дуже багато інформації про українські університети. Мене цікавив рейтинг вишу, сучасні підходи до навчання, кваліфікація викладачів, студентське життя в університеті. НУБіП України — один з найкращих вишів в нашій країні за всіма цими критеріями. Саме тому я обираю для вступу саме цей університет.
-
Юлія, які очікування маєте від навчання у нашому університеті?
— Мрію про викладачів-професіоналів, які дадуть не лише теоретичні знання з різних предметів, а й практичні навички, які допоможуть мені стати справжнім професіоналом в майбутньому. Сподіваюся «влитися» в студентську громаду університету, знайти друзів і однодумців на все життя, отримати впевненість у майбутньому, яку мені дасть навчання на спеціальності «Професійна освіта».
-
Юліє, ми бажаємо Вам реалізувати всі свої плани на найближче, і не тільки, майбутнє і з нетерпінням чекаємо Вас в лавах студентів гуманітарно-педагогічного факультету!
Т.М. ЛУГОВА,
старший викладач кафедри англійської мови
для технічних та агробіологічних спеціальностей