Сторінка магістра

ОС "Магістр" 2019 рік вступу
Освітня програма "Маркетинг"
1.Богатирьов Єгор Андрійович
2.Васьков Олександр Сергійович
3.Вербицький Владислав Михайлович
4.Волошин Ігор Ігорович
5.Година Анастасія Олександрівна
6.Джумага Тарас Володимирович
7.Клевака Максим Вікторович
8.Левицька Анастасія Володимирівна
9.Мельничук Назар Леонідович
10.Миргородська Дарина Олександрівна
11.Половко Сергій Сергійович
12.Приймачук Сергій Васильович
13.Примаченко Світлана Віталіївна
14.Рибачук Юлія Ігорівна
15.Рябоконь Поліна Геннадіївна
16.Скорина Дмитро Юрійович
17.Старенький Микола Олександрович
18.Ткаченко Валентин Вікторович
19.Чехівська Вікторія Віталіївна
20.Щербина Ростислав Юрійович

Освітня програма "Менеджмент організацій і адміністрування"

Освітня програма "Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності"
15.Прохоренко Олег Ігорович
21.Анаафі Машуд
23.Маалуф Таніос
24.Уртадо Годой Едісон Стефен
25.Шахзад Мудассір
Освітня програма "Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності" (освітньо-наукова орієнтація)
3.Журенко Дмитро Віталійович
5.Кубінський Роман Васильович
7.Присяжнюк Анастасія Сергіївна
Освітня програма "Управління інвестиційною діяльністю та міжнародними проектами"
Освітня програма "Адміністративний менеджмент"
1.Бадада Олександр Геннадійович
3.Завалко Богдан Вадимович
4.Калугіна Анастасія Валеріївна
5.Капінос Яна Ігорівна
6.Карповець Іван Петрович
9.Мірзаханов Андрій Рамазанович
11.Опанасенко Ганна Сергіївна
12.Осадчук Ростислав Володимирович
18.Стецюк Дмитро Сергійович
19.Терлик Ярослав Олександрович
20.Ткачук Роман  Русланович
21.Третяк Олександр Олександрович
23.Федоренко Сергій Анатолійович
24.Філоненко Олександра Євгеніївна
27.Яременко Олександр Миколайович
 

ОС "Магістр" 2018 рік вступу

Спеціальність «Менеджмент»

Освітньо-професійна програма «Управління інвестиційною діяльністю та міжнародними проектами»
  1. Богомол Марія Іванівна
  2. Васильченко Максим Володимирович
  3. Вдовиченко Марина Ігорівна
  4. Гончарук Надія Миколаївна
  5. Дем`янишин Владислав Петрович
  6. Дісковський Дмитро Сергійович
  7. Закузенний Роман Васильович
  8. Іваницький Сергій Сергійович
  9. Карпенко Діана Володимирівна
  10. Картава Наталія Віталіївна
  11. Коноз Олександра Вікторівна
  12. Король Ірина Сергіївна
  13. Лащів Христина Тарасівна
  14. Луценко Олександр Олександрович
  15. Марченко Інна Олександрівна
  16. Найденко Юлія Валеріївна
  17. Охріменко Андрій Віталійович
  18. Пуляк Анастасія Ігорівна
  19. Рибаковська Оксана Олександрівна
  20. Рябченко Альона Володимирівна
  21. Семоненко Нікіта Володимирович
  22. Сметан Денис Сергійович
  23. Чепурний Владислав Юрійович
  24. Шедловський Віталій Валерійович
  25. Шульга Ірина Віталіївна
Освітньо-професійна програма «Менеджмент організацій і адміністрування»
  1. Бриль Марія Сергіївна
  2. Верич Анастасія Юріївна
  3. Войцех Катерина Русланівна
  4. Гриник Роман Іванович
  5. Долгополова Аліна Геннадіївна
  6. Кизим Наталія Сергіївна
  7. Лагута Анна Вікторівна
  8. Стеценко Денис Сергійович
  9. Сучок Катерина Юріївна
  10. Теребун Світлана Юріївна
  11. Хижняк Вікторія Миколаївна
  12. Чарквіані Тенгизі Тенгизійович
  13. Швець Анастасія Сергіївна
  14. Шумак Юлія Олексіївна
Освітньо-наукова програма «Менеджмент організацій і адміністрування»
  1. Галузинська Ася Олександрівна
  2. Голобородько Марина Геннадіївна
  3. Давидов Андрій Миколайович
  4. Івашко Алла Вікторівна
  5. Лупинос Анастасія Віталіївна
  6. Лухтай Ігор Сергійович
  7. Пастушенко Марина Сергіївна
  8. Тараненко Катерина Вікторівна
  9. Цицерошенко Вікторія Вадимівна
  10. Шашко Оксана Володимирівна
Освітньо-професійна програма «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності»
  1. Акулович Юлія Анатоліївна
  2. Горовець Катерина Сергіївна
  3. Грох Василь Володимирович
  4. Євдакова Дар`я Володимирівна
  5. Золоторучко Анастасія Олексіївна
  6. Іванець Юрій Григорович
  7. Козяр Ярослав Дмитрович
  8. Мангасарян Світлана Араївна
  9. Марченко Юлія Петрівна
  10. Нагорний Сергій Олександрович
  11. Пруська Ольга Олександрівна
  12. Рябцун Георгій Ігорович
  13. Шевчук Ірина Андріївна
Освітньо-професійна програма «Адміністративний менеджмент»
  1. Артиш Іван Вікторович
  2. Грицай Юліана Андріївна
  3. Дмітрієв Владислав Вікторович
  4. Дубович Інна Олександрівна
  5. Клименко Євген В`ячеславович
  6. Лужанський Андрій Володимирович
  7. Матченко Юрій Вячеславович
  8. Опалат Дмитро Віталійович
  9. Пиренко Тетяна Миколаївна
  10. Старцева Валерія Олександрівна
  11. Сюр Олександр Олексійович
  12. Трутенко Крістіна Віталіївна
  13. Центило Костянтин Леонідович
  14. Чорноброва Ірина Василівна
Спеціальність «Маркетинг»
Освітньо-професійна програма «Маркетинг»
  1. Білоруцький Дмитро Володимирович
  2. Волошко Єлизавета Русланівна
  3. Гавриленко Олена Андріївна
  4. Гаврилюк Ольга Володимирівна
  5. Гуцул Євгенія Володимирівна
  6. Кривобок Єлизавета Олександрівна
  7. Маринець Інна Юріївна
  8. Омельяненко Олександр Васильович
  9. Пальчевська Анна Владиславівна
  10. Галінська Анастасія Сергіївна
  11. Просєков Михайло Валерійович
  12. Сокуренко Олена Олександрівна
  13. Халковський Данило Євгенійович
  14. Черногод Антон Ігорович
Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook