Сторінка магістра юридичного факультету

Магістри 2020 року вступу

 

Юридичний факультет

Спеціальність 081 «Право»

Освітньо-професійна програма "Право"

 

ПІБ

1.        

Бобко Микита Володимирович

2.        

Бовсуновський Микола Олесьович

3.        

Длугоборська Іванна Русланівна

4.        

Міщанин Тарас Васильович

5.        

Несін Катерина Володимирівна

6.        

Носінський Владислав Ігорович

7.        

Ровишин Максим Ігорович

8.        

Скляр Яна Віталіївна

9.        

Суржок Богдан Геннадійович

10.    

Філоненко Владислав Вікторович

11.    

Ящук Наталія Олександрівна

12.    

Шутка Володимир Ярославович

 

 

Магістри 2019 року вступу 

Спеціальність 081 «Право»

Спеціалізація «Аграрне право»

 

1. Артеменко Богдан Юрійович

2. Василенко Сергій Ігорович

3. Гончар Дмитро Олегович

4. Готенко Дмитро Олександрович

5. Жмуйда Ольга Миколаївна

6. Зозуля Владислав Олександрович 

7. Зозуля Надія Сергіївна

8. Казанак Максим Вікторович

9. Клименко Максим Віталійович

10. Коломієць Інна Анатоліївна 

11. Кондратенко Євген Олександрович

12. Мальчик Оксана Миколаївна

13. Пуглій Віталій Володимирович

14. Рашко Вікторія Анатоліївна

15. Тригуб Олена Василівна

16. Філонік Вадим Євгенійович

17. Франчук Вікторія Віталіївна

18. Чайка Олег Олександрович 

19. Чапля Анна Вікторівна

 

Магістри 2018 року вступу

Юридичний факультет

Спеціальність 081 «Право»

Спеціалізація «Адміністративне право»

ПІБ

1.       

Васьківський Владислав Сергіович

2.       

Володимирів Ярослав Васильович

3.       

Волошин Микита Михайлович

4.       

Врублевський Іван Олександрович

5.       

Гривник Антон Володимирович

6.       

Грицай Владислав Сергійович

7.       

Єфремов Ілля Олександрович

8.       

Іщук Роман Вікторович

9.       

Кучер Владислав Олександрович

10.   

Мазій Віталій Сергійович

11.   

Окіпняк Тетяна Ігорівна

12.   

Околовський Артем Миколайович

13.   

Павленко Дмитро Юрійович

14.   

Поліщук Андрій Вікторович

15.   

Поліщук Олена Юріївна

16.   

Сахно Богдана Сергіївна

17.   

Саченко Ольга Андріївна

18.   

Синюк Ніка Василівна

19.   

Хомік Вікторія Олегівна

20.   

Шимчик Тарас Петрович

21.   

Яценко Вікторія Григорівна

 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook