ПОЄДНУЄМО НАУКОВУ РОБОТУ З ПРОФОРІЄНТАЦІЙНОЮ

29 вересня 2018 року
м. Вінниця

 29 вересня у м. Вінниці відбулося відкриття роботи Вінницького територіального відділення Малої Академії наук України. У зібранні приймало участь представники Департаменту освіти та науки Вінницької облдержадміністрації, Вінницької міської ради, 22 районів Вінницької області, 3 міст: Козятина, Жмеринки та Ладижина, 14 загально-освітніх шкіл м. Вінниці, 24 наукових товариств учнів Вінницької області. Основний контингент учасників складали учні середніх шкіл, їх батьки та вчителі. 

На зібранні відбулися виступи представників вищих навчальних закладів м. Вінниці, а саме технічного, медичного, педагогічного, аграрного, торгівельно-економічного, Донецького державного університету та Національного університету біоресурсів і природокористування України(НУБіП). НУБіП представляв д.т.н., професор Паламарчук Ігор Павлович, який очолює у Вінницькому МАН секцію науково-технічної творчості. У своєму виступі Паламарчук І.П. докладно представив структуру, основні здобутки та тенденції розвитку центрального аграрного навчального закладу України, що входить у 5 найкращих ВНЗ України та у 200 найкращих навчальних закладів світу. Особливу увагу у доповіді було приділено новим спеціальностям та спеціалізаціям, за якими НУБіП отримав ліцензію на навчання, умовам вступу до ВНЗ та підготовчих курсів, особливостям навчання та побуту студентів, широким можливостям, які надаються у НУБіП для проходження закордонної практики, обміну студентів між провідними ВНЗ Європи, отримання подвійних дипломів. Як представник факультету харчових технологій та управління якістю продукції НУБіП Паламарчук І.П. детально розповів про спеціальності та спеціалізації, за якими провадиться навчання на факультеті харчових технологій, про функціонування аспірантури та докторантури, відкриття та успішну роботу спеціалізованої вченої ради за процесами, обладнанням та технологіями харчових, фармацевтичних та мікробіологічних виробництв, взагалі про розвиток науки на факультеті та в університеті у цілому. 

На другому етапі зібрання близько 300 учнів-членів МАН були розподілені по 40 наукових секціях, на яких навчаються за такими напрямами як механіка, біологія,хімія, ботаніка, екологія, психологія, лісове господарство, агрономія, генетика, селекція, філологічні та технічні науки, приладобудування, фізика, математика тощо. Усі названі напрями можуть бути реалізовані при майбутньому навчанні у НУБіП України, що було доведено у своїй доповіді Паламарчуком І.П.

 
професор кафедри ПіОПП АПК 

Ігор Паламарчук

 


 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook