Сторінка магістра

Навчально-науковий інститут неперервної освіти освіти і туризму 
Рік вступу 2023

Спеціальність 073 «Менеджмент»
Освітньо-професійна програма «Управління інноваційною та консалтинговою діяльністю»


 1. Авраменко Андрій Михайлович
 2. Алєксєєв Олександр Олександрович
 3. Барткус Дмитро Ігоревич
 4. Василишин Віталій Васильович
 5. Владінчук Дмитро Вікторович
 6. Воронежський Кирило Володимирович
 7. Герасименко Владислав Володимирович
 8. Гетманенко Сергій Валерійович
 9. Грицик Євген Миколайович
10. Данько Сергій Васильович
11. Демченко Микола Сергійович
12. Діденко Олександр Леонідович
13. Журбицький Євгеній Юрійович
14. Іллєнко Олександр Віталійович
15. Коваленко Олександр Анатолійович
16. Ковалишин Андрій Богданович
17. Кондрат Олександр Борисович
18. Кривчун Максим Сергійович
19. Куц Владислав Володимирович
20. Ліскович Олександр Вікторович
21. Ліхолетов В'ячеслав Володимирович
22. Лоза Володимир Володимирович
23. Манулатій Андрій Сергійович
24. Москаленко Олег Павлович
25. Нос Дмитро Олександрович
26. Оленко Віталій Васильович
27. Підвисоцький Андрій Петрович
28. Плахотник Андрій Вікторович
29. Поліщук Дмитро Вадимович
30. Попович Сергій Костянтинович
31. Прасол Ігор Юрійович
32. Решетнік Олександр Олександрович
33. Розенблат Олександр Петрович
34. Скрипак Володимир Миколайович
35. Славін Євгеній Олегович
36. Сотніков Максим Сергійович
37. Тодчук Дмитро Валерійович
38. Федоров Андрій Володимирович
39. Чернишов Олексій Євгенович
40. Чудінович Юрій Юрійович
41. Шаляревич Іван Анатолійович
42. Шевчук Андрій Тарасович
43. Шостак Олександр Володимирович

 
                                                                      Спеціальність 242 «Туризм і рекреація»
                                                Освітньої-професійна програма «Міжнародний туристичний бізнес»

1. Антонюк Максим Анатолійович
2.Арнаут Вікторія Дмитрівна
3. Бойко Анастасія Олегівна
4. Вороний Андрій Андрійович
5. Гончаренко Назар Максимович
6. Гора Олександр Євгенійович
7. Гуперт Данило Віталійович
8. Дегтярьов Дмитро Євгенійович
9. Іванців Ярослав Іванович
10. Кантур Максим Юрійович
11.Мовчан Дмитро Вікторович
12. Музика Станіслав Анатолійович
13. Овчаренко Поліна Валеріївна
14. Омельченко Ярослав Леонідович
15. Попов Павло Павлович
16. Рева Єгор Олегович
17. Шевченко Антон Дмитрович
18. Яковенко Андрій Вікторович


Спеціальність 241 «Готельно-ресторанна справа»
Освітньої-професійна програма «Готельно-ресторанний бізнес»


    1. Васильченко Євгеній Вікторович
    2. Гречка Микита Сергійович
    3. Дорош Вадим Ігорович
    4. Крупа Євгеній Валерійович
    5. Куколевський Вадим Вадимович
    6. Литвин Євген Леонідович
    7. Матвієнко Володимир Володимирович
    8. Матковський Богдан Русланович
    9. Мельник Анастасія Валентинівна
   10. Надкреничний Іван Володимирович
   11. Серебренніков Олексій Миколайович
   12. Собуцький Юрій Богданович
   13. Теплюк Каріна Вадимівна
   14. Чос Руслан Сергійович
   15. Чужа Владислав Юрійович
   16. Ющенко Юрій Васильович
   17. Ясько Юрій Віталійович


Спеціальність 281 «Публічне управління та адміністрування»
Освітньо-професійна програма «Публічне управління та адміністрування»


1. Аліменко Олександр Юрійович
2. Бабенко Віталій Миколайович
3. Браславець Вадим Ігорович
4. Васюков Іван Романович
5. Вєтров Кирило Артемович
6. Вінічук Юрій Володимирович
7. Вождаєнко Ольга Вікторівна
8. Головач Артур Олександрович
9. Гусєв Володимир Олексійович
10. Дзіс Олександр Олександрович
11. Дідик Ігор Миколайович
12. Дмитрієнко Андрій Володимирович
13. Дозорець Олександр Петрович
14. Долонов Олексій Вадимович
15. Дорошенко Геннадій Геннадійович
16. Дубровченко Ігор Олександрович
17. Загрійчук Сергій Степанович
18. Зоря Євгенія Анатоліївна
19. Кабицький Артем Вікторович
20. Каращук Артем Вадимович
21. Кирилюк Олександр Васильович
22. Ковальов Владислав Русланович
23. Ковальчук Максим Олександрович
24. Ковбаса Андрій Васильович
25. Коляденко Павло Сергійович
26. Корецький Георгій Олександрович
27. Костромін Валерій Валерійович
28. Кот Віктор Петрович
29. Крутилко Олександр Іванович
30. Лактіонов Андрій Андрійович
31. Лиго Людмила Миколаївна
32. Ліпковський В`ячеслав Ігорович
33. Лук`янець Володимир Миколайович
34. Мартинюк Андрій Володимирович
35. Марчук Володимир Ілліч
36. Міляр Сергій Володимирович
37. Мозолевський Олександр Вікторович
38. Музиченко Вадим Олегович
39. Музиченко Валентин Олегович
40. Недоїдок Тарас Олександрович
41. Паланський Роман Анатолійович
42. Пензін Анатолій Євгенович
43. Петросов Давид Борисович
44. Підкурганний Олексій Сергійович
45. Погрібний Сергій Борисович
46. Пономаренко Іван Олександрович
47. Пономаренко Олександр Петрович
48. Роговська Яна Іванівна
49. Ряба Микола Миколайович
50. Саєнко Ярослава Володимирівна
51. Седляк Іван Петрович
52. Сільванюк Євген Сергійович
53. Тинко Святослав Йосипович
54. Ткаченко Артем Валентинович
55. Томашевський Михайло Анатолійович
56. Федоров Олексій Володимирович
57. Царан Владислав Олександрович
58. Чернюк Віталій Вікторович
59. Шамрай Вадим Станіславович
60. Юр`єв Артем Сергійович
61. Ястреба Валерій Віталійович

Рік вступу 2022
Спеціальність 073 "Менеджмент"
Освітньо-професійна програма "Управління інноваційною діяльністю"
1. Аліменко Олександр Юрійович
         2. Бітієв Ярослав Анатолійович
         3. Гусак Анатолій Олександрович
         4. Дубровченко Ігор Олександрович
         5. Захаров Вячеслав Юрійович
         6. Зеленський Сергій Петрович
         7. Зікранець Микола Валерійович
         8. Ковальчук Максим Олександрович
         9. Кот Віктор Петрович
        10. Ліпковський В`ячеслав Ігорович
        11. Марчук Володимир Ілліч
        12. Мацаков Дмитро Миколайович
        13. Міляр Сергій Володимирович
        14. Мозолевський Олександр Вікторович
        15. Острижнюк Микола Васильович
        16. Решетняк Павло Юрійович
        17. Харусь Сергій Анатолійович
        18. Шевеленко Андрій Пилипович
        19. Шипп Анатолій Володимирович
        20. Якимчук Дмитро Анатолійович
        21. Ястреба Валерій Віталійович

       Спеціальність 242 "Туризм"
       Освітньо-професійна програма "Міжнародний туристичний бізнес"
1. Анісімов Євген Вадимович
         2. Безрутченко Михайло Андрійович
         3. Бриль Роман Андрійович
         4. Капраненко Артем Олександрович
         5. Комар Андрій Богданович
         6. Матковський Богдан Русланович
         7. Назаренко Олег Валентинович
         8. Ющенко Петро Петрович
 Рік вступу 2021 
         Спеціальність 073 "Менеджмент"
Освітньо-професійна програма "Управління туристичним і готельно-ресторанним бізнесом"
 1.    Нечипоренко Анастасія Олександрівна
 
 Рік вступу 2020
Спеціальність 073 "Менеджмент" 
Освітньо-професійна програма "Управління інноваційною діяльністю"
1.   Волохович Лілія Сергіївна
2.    Дученко Олександр Сергійович
3.   Ємченко Максим Юрійович
  
Спеціальність 073 "Менеджмент"
Освітньо-професійна програма "Управління туристичним і готельно-ресторанним бізнесом"
 
1.    Довженко Катерина Валентинівна
2.    Клищенко Євген Віталійович
3.    Ковриженка Артема Дмитровича
4.    Ковш Олексій Богданович
5.    Корчак Анатолій Григорович
6.    Костандов Давід Раджович
7.    Левицька Марія Вадимівна
8.    Сорочинський Назар Олексійович
 
Рік вступу 2019
Спеціальність 073 "Менеджмент"
Освітньо-професійна програма "Управління інноваційною діяльністю"
 
1. Билим Олександр Ігоревич
2. Бірченко Володимир Віталійович
3. Бобко Олексій Михайлович
4. Бондарев Богдан Володимирович
5. Волик Микола Андрійович
6. Дзюблик Анна Олександрівна
7. Обштир Діана Віталіївна
8. Косолапов Олександр Анатолійович
9. Крикун Борис Русланович
10. Максименко Олександр Анатолійович
11. Максименко Яна Миколаївна
12. Миронескул Світлана Павлівна
13. Пундик Микита Романович
14. Тищенко Ігор Андрійович
          Рік вступу 2018
Спеціальність 073 "Менеджмент"
Освітньо-професійна програма "Управління інноваційною діяльністю"
 
1. Видрич Соломія Олегівна
2. Голобородько Владислав Петрович
3.Дідик Володимир Петрович
4. Дубовик Марія Анатоліївна
5. Лахай Єлизавета Сергіївна
6. Олар Юлія Михайлівна
7. Онищенко Марина Віталіївна
8. Скряга Владислав Сергійович
9. Сліпуха Андрій Володимирович
10. Ткаченко Денис Сергійович
11.Ткаченко Тетяна Володимирівна
12. Трунова Ірина Олександрівна
13. Чикотило Тетяна Олегівна

 

 

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook