В університеті стартувало підвищення кваліфікації спеціалістів відділів фітосанітарного контролю на кордоні, управлінь фітосанітарної безпеки, головних управлінь Держпродспоживслужби в областях України

18 вересня 2018 року

     17 вересня в університеті розпочалися чергові заняття з підвищення кваліфікації спеціалістів відділів фітосанітарного контролю на кордоні, управлінь фітосанітарної безпеки, головних управлінь Держпродспоживслужби в областях України, які проходять на базі ННІ післядипломної освіти.

     Відкрив такий вишкіл заступник директора департаменту, начальник управління фітосанітарної безпеки, контролю в сфері насінництва та розсадництва Вадим Чайковський, розглянувши проблемні питання, пов’язані з експортом об’єктів регулювання до країн-партнерів.
     Програма курсів є досить насиченою. Перед слухачами виступлять фахівці управління фітосанітарної безпеки, відділу захисту рослин, відділу фітосанітарних заходів на митному кордоні Держпродспоживслужби в областях України, а також науково-педагогічні працівники НУБіП України.

     В ході роботи курсів будуть обговорені такі актуальні питання:

  • сучасний стан і перспективи захисту рослин в Україні;
  • фітосанітарний контроль імпортних вантажів з об’єктами регулювання;
  • нормативно-правові акти у сфері карантину рослин;
  • здійснення державного нагляду у сферах карантину та захисту рослин;
  • правові аспекти діяльності фітосанітарних інспекторів та ін.

     Особливу зацікавленість і активну дискусію викликає проблема фітосанітарної безпеки та контролю об’єктів регулювання на державному кордоні України та в середині країни, а також аналіз фітосанітарного ризику.

     Директор ННІ післядипломної освіти Марія Кулаєць висловила сподівання на подальшу плідну співпрацю, щодо донесення інформації на місцях до майбутніх студентів про перспективи навчання в НУБіП України, а також у сприянні зміцненню кадрового потенціалу Держпродспоживслужби України в якості роботодавців майбутніх випускників нашого університету.

Ірина Кудінова,
доцент кафедри аграрного консалтингу і туризму

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook