Європейський тиждень якості в Україні

11 листопада 2011 року
10 листопада 2011 року в Національному університеті біоресурсів і природокористування України в рамках ХХ ювілейного Міжнародного форуму «Дні якості в Києві-2011» пройшла науково-практична конференція «Тотальне вдосконалення для відродження України».
Захід відкривнародний депутат України, радник Президента України А.К.Кінах. До учасників звернулися ректор НУБіП України академік Д.О. Мельничук, начальник відділу інтеграції Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Ю.В. Сухарніков  та президент Української асоціації якості, член Генеральної асамблеї Європейської організації якості П.Я.Калита.
Відбулася і церемонія нагородження переможців 16-го Українського національного конкурсу якості. І вперше за всю його історію звання лауреата здобув державний вищий навчальний заклад - Національний університет біоресурсів і природокористування України.
 
Довідково:
Національний університет біоресурсів і природокористування України взяв участь у 16-му Українському національному конкурсі якості, ініціаторами якого виступають Українська асоціація якості та Український союз промисловців і підприємців. Конкурс проводиться за підтримки Кабінету Міністрів України та Європейської організації якості.
16 рік поспіль кращі компанії України змагаються за визнання ділової досконалості. Серед призерів минулих років такі компанії, як ВАТ “АрселорМіттал Кривий ріг”, ДП “Іллічівський морський торговельний порт”, Головне управління державної служби України, ЗАТ “Оболонь”, ТОВ “Тульчинка” та Національний авіаційний університет.
Український національний конкурс якості побудований на моделі досконалості Європейського фонду управління якістю (EFQM), яка визначає досконалість як передову практику управління організацією та досягнення результатів, що ґрунтується на наборі фундаментальних концепцій. В числі останніх - орієнтація на результат, концентрація уваги на споживачах, лідерство та послідовність цілей, управління через процеси та факти, залучення персоналу, постійне вдосконалення та інновації, взаємовигідне партнерство та корпоративна соціальна відповідальність.

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook