Наставник – місток між деканатом та студентом

7 вересня 2018, 12:00

07 вересня 2018 року відбулися традиційні семінари з психолого-педагогічної майстерності для наставників студентських груп першого курсу, в роботі яких взяли участь НПП кафедри геодезії та картографії.
Першим перед присутніми виступив декан гуманітарно-педагогічного факультету, професор Василь Шинкарук, який зосередив увагу на завданнях таких семінарів та подальших планах щодо проведення тренінгів по факультетах.
Директор ННЦ виховної роботи і соціального розвитку Геннадій Ржевський акцентував увагу на вимогах до наставника студентської групи та Програмі виховання студента НУБіП України.
Про функціонування оздоровчого центру, послуги, які надаються у його стінах, розповів завідувач В’ячеслав Крупка.
Поділилася своїм досвідом та практичними порадами доцент кафедри соціальної роботи та інформаційних технологій в освіті Тамара Ковальчук, яка розповідала про проведені заходи та шляхи налагодження контакту між студентами і наставником.

Дякуємо організаторам за змістовний семінар, поради та практичні рекомендації, які сприятимуть підвищенню якості роботи наставників факультету землевпорядкування та нашої кафедри!Б.М. Ярова, асистент кафедри геодезії та картографії

 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook