День магістра

9 листопада 2011 року
9 листопада співробітники наукової бібліотеки НУБіП України провели «День магістра» на кафедрі стандартизації та сертифікації сільськогосподарської продукції для магістрів першого року навчання факультету харчових технологій та управління якістю продукції АПК.
Захід організували, щоб допомоги студентам у пошуку інформації для їх наукових дослідженнях та написання магістерських робіт, а саме – ознайомити молодь з внутрішніми та зовнішніми ресурсами, доступ до яких надає наукова бібліотека.
В.о. директора Т.С. Кіщак розповіла присутнім про ресурси, доступні користувачам через сайт бібліотеки (//library.nubip.edu.ua), а саме - електронний каталог, що є основним джерелом пошуку інформації про книжкові видання, автореферати, дисертації, статті із наукових журналів, а також про портали AGORA(що забезпечує доступ до повних текстів публікацій провідних наукових журналів світу у галузі сільського господарства та охорони навколишнього середовища) і URAN(що надає доступ до електронних ресурсів українських наукових та освітніх установ).
Крім того, у залі електронних ресурсів наукової бібліотеки встановлено доступ до інформаційно-довідкової системи «Леонорм-Інформ», яка містить базу-перелік стандартів, що діють на території України (більше 200 000), а також електронні тексти окремих стандартів (близько 2000).
Головний бібліограф Л.К. Сідько розповіла магістрам про новостворену базу даних електронного каталогу, що складається з повних текстів науково-допоміжних бібліографічних покажчиків, тематичних списків і довідок, які укладають безпосередньо працівники інформаційно-бібліографічного відділу наукової бібліотеки.
З правилами бібліографічного опису списку використаних джерел до магістерської роботи присутніх ознайомила Л.Ю. Кучерук, вона звернула увагу магістрів і на те, що для індексації магістерської роботи згідно таблиці УДК, необхідно звертатись до бібліографів інформаційно-бібліографічного відділу.
Завідувач філії наукової бібліотеки Т.М. Лєньова нагадала читачам правила користування науковою бібліотекою, а також продемонструвала періодичні видання наявні у читальному залі філії за напрямом якість, стандартизація та сертифікація продукції АПК.

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook