Життя з пожежами

25 липня 2018 року

    Міннесота – штат США на кордоні з Канадою, що знаходиться в районі Великих Озер. Незважаючи на сніжні зими та густу мережу річок та озер цей штат має довгу історію боротьби з великими лісовими пожежами, що трапляються тут навесні та восени. В 1930-х пожежі спалювали тут 1 млн. акрів угідь, в 1890-х – 350000 акрів, в 2011 році відбулась пожежа площею 100000 акрів.
    У 2012 році рухлива верхова лісова пожежа трапилас безпосередньо біля міста Елі. Пожежа почалася, коли відбувся розрив лінії електропередачі. Кілька невеликих пожеж швидко виросли в 216 акрів, що зумовило необхідність евакуювати будинки у місті. Лише на ранок наступного дня пожежу вдалось локалізувати.


Пожежа поблизу містечка Елі

   Евакуація населення та майна

    Після цієї події розпочалась робота з населенням спрямована на недопущення загрози життю та втратам майна внаслідок лісових пожеж. Це відео надає інформацію та корисні поради для жителів, які живуть у місцевості, де можливі лісові пожежі: youtu.be/ky8wfvpNQuo.
 


Протипожежна підготовка

You are missing some Flash content that should appear here! Perhaps your browser cannot display it, or maybe it did not initialize correctly.


Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook