Запрошуємо на навчання за новою магістерською програмою «Агрохімсервіс у прецизійному агровиробництві»!

11 липня 2018 року

Запрошуємо на навчання за новою магістерською програмою «Агрохімсервіс у прецизійному агровиробництві»!

Агробіологічний факультет Національного університету біоресурсів і природокористування України здійснює набір абітурієнтів на магістерську програму «Агрохімсервіс у прецизійному агровиробництві» за освітньою програмою «Агрохімія і ґрунтознавство» спеціальністю 201 – агрономія.

Опановуючи цю програму, майбутні фахівці освоять основи ефективного агробізнесу та навчаться управляти вирощуванням сільськогосподарських культур за допомогою прецизійних агротехнологій, здійснювати оцінку якості грунтів і потенціалу поля за допомогою супутникового та надземного моніторингу, а також сучасну діагностику живлення рослин; модернізувати техніку і здійснювати технології диференційованого внесення агроресурсів; розробляти ефективні технологічні рішення та забезпечувати якісний агрохімічний супровід технологій вирощування культур (підбір сортів і гібридів, розробка систем живлення рослин, діагностики поля, карт-завдань для ефективного менеджменту агроресурсів, контроль якості виконання агротехнічних прийомів, тощо).

Базою теоретичної та практичної підготовки є лабораторія «Агрохімсервс у точному землеробстві», створена кафедрою агрохімії та якості продукції рослинництва ім. О.І. Душечкіна і компанією «Agrilab», проект «Agristart», ТОВ «Біотех ЛТД» і передові агрохолдинги.

 

 Тож, запрошуємо на навчання талановитих та допитливих!

 

 

За детальною інформацією звертайтесь за наступними контактами:

Кафедра агрохімії та якості продукції рослинництва НУБіП України

(044)-527-87-83

Завідувач кафедри:

Анатолій Вікторович Бикін            067-249-03-99

Секретар кафедри:

Надія Петрівна Бордюжа                098-279-14-21

 

 

 

 


Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)