Професор кафедри лісівництва ННІ ЛіСПГ Сергій Зібцев прийняв участь у річній звітній конференції європейського проекту FIRE-IN

27 червня 2018 року
м. Рим, Італія

Сергій Зібцев, професор кафедри лісівництва, взяв участь у річній звітній конференції європейського проекту FIRE-IN, яка відбулася у Національному Центрі безпеки, м. Рим, 25-27 червня 2018 р. Проект FIRE-IN фінансується програмою Горизонт-2020 і має на меті удосконалення національного та Європейського потенціалу у галузі боротьби з пожежами та спасіння шляхом розвитку інновацій та сприяння впровадженню сучасних рішень у оперативну практику пожежних.

     Одним з п'яти напрямків проекту є пожежі в природних екосистемах, який координується Глобальним центром моніторингу пожеж і до якого залучені науковці НУБіП. Протягом конференції експерти та практики у боротьбі з пожежами доповіли результати роботи за перший рік проекту, зокрема у напрямку впровадження сучасних технологій боротьби з пожежами. Учасникам конференції було представлено досвід НУБіП України у розробці та впровадженні інноваційної системи виявлення пожеж, безпечного гасіння пожеж у зонах радіоактивного забруднення та проведення тренінгів з лісовими пожежними.

 

Олександр Сошенський, співробітник Регіонпального
Східноєвропейського центру моніторингу пожеж

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook