Профорієнтація агрохіміків у межах роботи Всеукраїнського зльоту юних дослідників-природознавців

26 червня 2018 року

     У середині червня Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді МОН України організував Всеукраїнський зліт юних дослідників-природознавців. 12 червня понад 60 талановитих учнів зі всієї України відвідали стіни нашого університету. До масштабної профорієнтаційної діяльності агробіологічного факультету долучились і співробітники кафедри агрохімії та якості продукції рослинництва ім. О.І. Душечкіна на чолі із завідувачем, професором Анатолієм Бикіним та компанія «АгріЛаб».

      


    Молоді дослідники ознайомились із напрямами діяльності кафедри, її матеріально-технічною базою, тощо Відвідали спільну навчальну лабораторію кафедри та компанії «Агрілаб» і дізналися про можливості навчального проекту «Agrіstart» та перспективи працевлаштування на сьогодні, здобувши професію агронома за освітньою програмою «Агрохімія і ґрунтознавство».
     

    

     Учні виявляли інтерес до можливостей цієї сфери діяльності, активно обговорювали сучасний агрохімсервіс в рослинництві та можливі шляхи своєї реалізації за цим фахом. Тож, дякуємо колективу Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МОН України за співпрацю. Та запрошуємо їх вихованців до нас на навчання.


Надія Бордюжа,
доцент кафедри агрохімії та якості продукції рослинництва ім.О.І.Душечкіна

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій