Овочева група – завдання виконуємо!

25 червня 2018 року
Ніжинський агротехнічний інститут

Відповідно до рішення Вченої ради Національного університету біоресурсів і природокористування України від 28 березня 2018 року та рішення Вченої ради інституту одним із завдань колективу є забезпечення виробництва овочів для харчування студентів та співробітників.

Для реалізації даного завдання на полях навчально-науково-виробничого підрозділу було посаджено 0,07 га цибулі, 0,4 га буряку столового, 2,5 га огірків, 0,5 га капусти та 0,5 га картоплі. Окрім того висаджено перець солодкий, патісони, салат, полуницю, кущі смородини.

Вирощування цих культур допоможе значно здешевити харчування в їдальні інституту. Саме тому одностайним рішенням співробітників та студентів інституту було вирішено долучитися до обробітку овочевої групи. Щодня з 18 по 22 червня весь колектив інституту допомагав обробляти огірки, капусту, буряк, гарбузи та інші овочі. Особливо хотілося б відмітити студентів першого курсу групи БА171, працівників бухгалтерії та господарської частини, які своєю наполегливою працею зробили все для отримання гарних врожаїв у майбутньому.

Отже, курс на поглиблену практичну підготовку та соціальний захист тримаємо!

Ілля Царук,
завідувач лабораторії рослинництва
Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook