Навчальна практика з овочівництва

2 червня 2018 року

Практична підготовка є одним з основних компонентів підготовки фахівців у вищих навчальних закладах. Особливо важливою ця складова підготовки високваліфікованих спеціалістів є для такої спеціальності, як Агрономія. Тому на агробіологічному факультеті розроблена система різноманітних за функціональним призначенням практик.

З 29 травня до 1 червня у студентів 3 курсу агробіологічного факультету проходила навчальна практика з овочівництва на базі ВП НУБіП України «Агрономічна дослідна станція». Протягом тижня майбутні фахівці поєднували навчання з виробництвом.

Згідно програми навчальної практики з овочівництва були проведені заняття з формування густоти стояння рослин, визначення площі живлення і густоти стояння овочевих рослин, догляд за рослинами та здійснення його в оптимальні строки з урахуванням біологічних особливостей культур, проведення заходів боротьби з бур’янами, шкідниками і хворобами.

Студентів також зацікавили питання розпізнавання овочевих культур за їхніми сходами та пошкодження шкідниками.

Cтуденти успішно засвоїли всі теми програми навчальної практики, адже такі знання і вміння є актуальними, й сьогодення потребує підготовлених фахівців.

 

 

Віра Кутовенко,

 доцент кафедри овочівництва і закритого грунту

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook