Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у легкоатлетичному пробігові «Зелена миля – 2018»

1 червня 2018 року
м. Київ, Труханів острів

1 червня 2018 року в парковій зоні Труханового острова відбудеться загальнонаціональний легкоатлетичний пробіг «Зелена миля – 2018».

Організаторами цього заходу виступили: Міністерство освіти і науки України, Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України, Спортивна студентська спілка України, Національний олімпійський комітет України. Мета заходу – пропаганда охорони навколишнього середовища засобами фізичної культури і спорту, формування здорового способу життя та залучення студентської молоді до регулярних занять фізичною культурою та спортом. У легкоатлетичному пробігові візьмуть участь студенти і керівники ЗВО, громадські діячі, народні депутати України, депутати міських та районних рад, керівники органів виконавчої влади.

Програма легкоатлетичного пробігу «Зелена миля – 2018»

-         10-30 – реєстрація учасників;

-         10-50 – урочисте привітання учасників заходу;

-         11-00 – забіг на дистанцію 1 миля (1609 м) по центральній вулиці від пішохідного мосту.

-         11-30 – 12-30 – проведення конкурсів на спортивну тематику, нагородження переможців.

Студентів та науково-педагогічних працівників НУБіП України, котрі бажають долучитися до участі в загальнонаціональному легкоатлетичному пробігові «Зелена миля – 2018» запрошуємо на збір 1 червня 2018 року о 9:00 біля навчального корпусу №9 (спортивний комплекс) НУБіП України. Головна умова участі в спортивному заході – відсутність медичних протипоказань!

Олена Отрошко,

викладач кафедри фізичного виховання

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook