У Бережанському агротехнічному коледжі підвищили кваліфікацію викладачі біології закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації Тернопільщини

20 травня 2018 року

Для когось природничі дисципліни – тільки слово,
Для когось – неприємні відчуття,
Для когось – це лише науки,
Для нас вони – наше життя

     Не буде перебільшенням сказати, що сучасна біологія (від грец. біос — життя, логос — наука) — одна з найважливіших для людства природничих наук. Це пов’язано з тим, що саме біологія є основою медицини — науки, одним із напрямків якої є обґрунтування методів запобігання хворобам людини та зміцнення її здоров’я; це наукова база для сільського господарства й виробництва продуктів харчування, дефіцит яких на земній кулі стає все відчутнішим. За допомогою сучасних біотехнологій вже найближчим часом можливий перехід на біопаливо, що, на думку вчених, при потребі допоможе подолати енергетичну кризу. І взагалі, саме біологія — ключ до гармонійного існування природи й людини, що є обов’язковою умовою не тільки сталого розвитку сучасної цивілізації, а й існування людства.

     На базі ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний коледж» пройшов II (обласний) етап олімпіади з біології серед студентів ВНЗ I-II р.а. та науково-практичний семінар викладачів біології ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Тернопільської області на тему: «Інноваційна спрямованість педагогічної діяльності викладача у процесі вивчення біології».

     З вітальним словом до присутніх звернулися директор ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний коледж» Світлана Пилипишин та голова методичного об’єднання викладачів біології Лілія Демкович.

     Тема семінару є досить актуальною в час сьогодення, тому викладачі циклової комісії природничих дисциплін підготували ряд доповідей, щоб максимально розкрити цю тему, а також провели майстер-клас з схрещування екзотичних рослин.

     Незважаючи на результати олімпіади, перемогу здобув кожен, адже усі були найкращими з найкращих. Учасники олімпіади були нагороджені дипломами, переможці – подарунками та щирими словами подяки директора коледжу Світлани Пилипишин.

Олійник О.М.,
викладач циклової комісії природничих дисциплін 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook