Студенти університету взяли участь в ІІ етапі всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Англійська мова та література»

29 квітня 2018 року

 З 23 по 25 квітня 2018 року кафедра англійської мови та літератури факультету романо-германських мов Національного університету «Острозька академія» проводила ІІ-й етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Англійська мова та література» для студентів класичних та педагогічних університетів. 

 
Переможці першого етапу олімпіади гуманітарно-педагогічного факультету НУБіП України Ірина Скочко та Каріна Погукай у супроводі доцента кафедри романо-германських мов та перекладу Галини Сидорук взяли участь у другому етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Англійська мова та література» і посіли 12 місце з 48 можливих. 
 
Олімпіада проходила три дні, протягом яких студенти виконували різноманітні завдання і отримували відповідні бали. В перший день відбулася невимовно цікава церемонія відкриття заходу, на якій англійською мовою прозвучав виступ ректора академії, декана факультету романо-германских мов і виступ студентів-філологів Острозької академії. Цього ж дня наші студенти виконували завдання з творчого письма і показали високі результати. Другого дня вони проходили аудіювання, що складалося з прослуховування 10 текстів різної тематики та складності.
 
Третій день виявився найтяжчим, оскільки наші студенти виконували тест з комплексу дисциплін. Це теоретична фонетика, лексикологія, стилістика, історія англійської мови, граматика, література. Тут бали, чесно кажучи, були невисокі, оскільки теорфонетика у нас не викладається взагалі, а зарубіжна література – не в повному обсязі. Як результат маємо 12 місце. Отже, було б доцільно включити ці дисципліни в повному обсязі в навчальний план з підготовки філологів в НУБіП України.
 
Ми дякуємо нашим студентам Каріні Погукай та Ірині Скочко, за високі місця на Олімпіаді, за знання й талант, витримку й бажання перемагати. Бажаємо їм подальших успіхів і перемог!
 
Олександр Малихін,
завідувач кафедри романо-германських мов
 
Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015