Команда механіко-технологічного факультету – переможець спартакіади студентів НУБіП України 2017-2018 н.р. з важкої атлетики

19 квітня 2018 року
НУБіП України, навчальний корпус №9, зала важкої атлетики

Команда механіко-технологічного факультету другий рік поспіль стає переможцем спартакіади студентів НУБіП України з важкої атлети.

17-18 квітня 2017 року в залі важкої атлетики навчального корпусу №9 (спортивного корпусу) пройшли змагання з важкої атлетики за програмою 61-ої спартакіади студентів НУБіП України.

Протягом двох днів 40 атлетів з 8 факультетів змагались у 4 вагових категоріях у дівчат і 6 вагових категоріях у чоловіків.  Командна боротьба між факультетами точилась досить напружено. Слід відзначити, що усі команди мали серед своїх учасників призерів змагань в особистому заліку.

Другими в командному заліку, за сумою балів набраних 6-ма кращими спортсменами, фінішували студенти агробіологічного факультету. Слід відзначити, що агробіологи ще з 2012 року не опускаються в змаганнях з важкої атлетики спартакіади студентів нижче другого місця! Третє місце – за богатирями факультету конструювання та дизайну, які зуміли зробити крок уперед у порівнянні з четвертим місцем у змаганнях минулого навчального року, виборовши в особистому заліку 5 нагород в різних вагових категоріях так само, як і механіки. 

Найсильнішим важкоатлетом університету став Іван Кузьмич випускник магістратури механіко-технологічного факультету. Коли усі учасники змагань закінчили виступи Іван тільки вийшов до своєї першої спроби у поштовху, піднявши штангу вагою 125 кг він зайняв 1 місце у ваговій категорії 105 кг, але на цьому не зупинився. У другій спробі спортсмен замовив 130 кг. Така вага не дається легко, піднімаючи штангу, втримуючи рівновагу Іван зробив декілька кроків вперед по помосту, окремі з суддів і вболівальники аж перелякано зіскочили зі своїх стільців … проте вагу спортсмен втримав і зірвав заслужені оплески присутніх у залі студентів, викладачів, суддів, представників деканатів!

 

Головний суддя змагань з важкої атлетики вже багато десятиріч Береза Григорій Юхимович, старший викладач кафедри фізичного виховання, майстер спорту СРСР з важкої атлетики, керівник спортивних секцій університету з важкої атлетики і гирьового спорту, головний секретар – Пархоменко В’ячеслав Кузьмович, старший викладач кафедри фізичного виховання, суддя зі спорту національної категорії.

З протоколами змагань з важкої атлетики можна ознайомитись в кінці сторінки.

Змагання з важкої атлетики були 13-ми за ліком серед 15-ти змагань 61-ої спартакіади студентів університету 2017-2018 навчального року. Перед останніми двома видами програми спартакіади в загальнокомандному заліку лідерами є саме команди призери змагань з важкої атлетики.

За програмою спартакіади студентів залишилось провести два змагання: 12-13 травня – змагання з легкої атлетики і 24-25 травня – змагання з студентського багатоборства на кращу спортивну академічну групу.

З таблицею загальнокомандної першості спартакіади студентів НУБіП України 2017-2018 навчального року можна ознайомитись в кінці сторінки.

Фото зі змагань Олексія Бешуна.

До зустрічі на наступних змаганнях!

 В’ячеслав Пархоменко, головний секретар змагань

 


Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook