До магістратури - в НУБіП: тривають зустрічі із студентами випускного курсу бакалаврату

26 березня 2018 року

     26 березня до традиційних зустрічей випускників-бакалаврів із представниками приймальної комісії та навчального відділу приєднались студенти двох ННІ: енергетики, автоматики і енергозбереження та лісового і садово-паркового господарства, а також трьох факультетів: землевпорядкування, інформаційних технологій, харчових технологій та управління якістю продукції АПК. Мета зустрічей полягає в поширенні інформації про умови вступу до магістратури та перспективах навчання.

     До випускників із вітальним словом звернувся проректор із навчальної та виховної роботи Сергій Кваша та на життєвих прикладах і викликах сьогодення, які стоять перед молодими фахівцями, аргументував важливість здобуття освітнього ступеня «Магістр». Мотивація проста – прагнеш отримати керівну посаду та достойне матеріальне благополуччя – опануй важливі навики і компетентності для успішного виконання завдань інноваційного характеру із креативним підходом.

     Координатор магістерських програм від навчального відділу Олена Колеснікова представила студентам загальну концепцію підготовки магістрів у НУБіП України в контексті нового переліку освітніх програм та Умов прийому на 2018-2019 н.р. Вона звернула увагу учасників зібрання на перспективах та перевагах навчання, що вигідно вирізняють наш виш серед інших, серед яких можливість почергового навчання за кордоном із отриманням подвійних дипломів за міжнародними магістерськими програмами, наявність англомовних груп, широкий вибір магістерських програм тощо. Навчання в магістратурі як і на бакалавраті передбачає участь в інтелектуальних конкурсах та активному культурно-спортивному житті університету.

     Абітурієнтам також було презентовано всі можливі варіанти здобуття освітнього ступеня «Магістр», враховуючи поліпрофільність нашого університету та орієнтуючись на світовий тренд - коли фахівці навчаються новим навичкам за декількома спеціальностями, щоб підвищити свою вартість на ринку праці.

     Відповідальний секретар приймальної комісії Віктор Шевчук виступив із презентацією Правил прийому на 2018-2019 н.р., розкрив особливості формування конкурсного балу та вступних випробуваннях і термінах їх складання. Виступаючі надали вичерпні відповіді на запитання стосовно можливості паралельного навчання та переліку вступних випробувань, наявності державного замовлення, максимальної кількості заяв на вступ тощо.

     Завершальна зустріч із студентами факультетів: агробіологічного, захисту рослин, біотехнологій та екології, тваринництва та водних біоресурсів, ветеринарної медицини відбудеться 02 квітня 2018 р. в актовій залі 3-го корпусу о 1500.

Чекаємо на усіх зацікавлених!

Наталія Ястремська,
навчальний відділ

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook