Секція "Хімія" на 71 Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції

23 березня 2018 року

  

   Ніхто не в змозі змусити людину стати геніальною. Але допомогти талановито прожити студентські роки - це в наших силах. І студентська наукова конференція, якраз і є тим майданчиком, який допомагає і сприяє відкриттю молодих наукових талантів.

   Основне завдання студентської наукової конференції - це залучення в науку студентської молоді, пробудження у молоді інтересу до нових наукових знань. Це обмін досвідом, дискусії, що неодмінно виникають під час обговорення  доповідей. Все це разом і створює те саме "кипляче" живильне середовище, з якого виростають справжні молоді таланти.

   20-21 березня 2018 р. на агробіологічному факультеті Національного університету біоресурсів і природокористування України відбулася 71-а Всеукраїнська студентська наукова конференція «Молоді науковці-агробіологи – ювілею університету». Вона зібрала студентів-гуртковців та тих, що цікавляться науковою роботою. Відкриття конференції відбулося на пленарному засіданні 20.03.2018. На другий день відбувалися засідання 5 секцій.

   На базі кафедри загальної хімії відбулося засідання секції «Хімія». На засіданні було заслухано наукові доповіді підготовлені студентами різних факультетів і ННІ: агробіологічного, захисту рослин, біотехнології та екології, лісового і садово-паркового господарства, тваринництва та водних біоресурсів, механіко-технологічного, конструювання та дизайну.

 

  

   Засідання секції відкрив декан агробіологічного факультету д.с.-г.н., професор Забалуєв В.О. Він зазначив, що 71-а Всеукраїнська студентська науково-практична конференція присвячена ювілею Національного університету біоресурсів і природокористування. Університет відзначає в цьому році 120-річчя зі свого заснування, він пройшов славний шлях становлення і розвитку. Орієнтований на якісну освіту в інтересах інноваційного розвитку країни вуз здійснює підготовку конкурентоспроможних фахівців, які затребувані не тільки в Україні, а й за кордоном! Віктор Олексійович подякував студентам за виявлену зацікавленість до конференції та побажав успіхів і перемог!

   Керівник секції, доцент кафедри загальної хімії Солод Н.В., після вступного слова, декана проголосила про відкриття засідання!

 

 

   У цьому році, як і в минулому, теми студентських доповідей були найрізноманітнішими – від законів осмотичного тиску та їх агробіологічного значення до інгібіторів корозії і їх застосуванні в агропромисловому комплексі.