ВП НУБіП України «Навчально-дослідне господарство «Ворзель»

Адреса: 08296, вул. Крупської, 2, смт. Ворзель, Києво-святошинський р-н, Київська обл.

Тел.: (04597) 4-80-41; факс: (04597) 4-80-40

Директор (в.о.):
Олексій Тимощук

 
 Метою діяльності НДГ є навчальна, науково-дослідна, навчально-виробнича та інші види діяльності, які пов'язані з навчальним та навчально-інноваційним процесом у системі підготовки фахівців  у НУБіП України, а також проведення науково-дослідних робіт співробітниками університету.

Навчально-дослідне господарство "Ворзель" було створено у 1998 p., а до того часу з ініціативи професорів П.Д. Пшеничного і К.Б. Свєчина воно мало статус дослідної станції м'ясного скотарства УСГА. Під загальним керівництвом професора К.Б. Свєчина за 1961-1981 pp. співробітники станції, ветеринарного і зооінженерного факультетів видали 10 томів праць дослідної станції, в яких висвітлено особливості формування м'ясної продуктивності великої рогатої худоби різних порід при різних рівнях енергетичного живлення тварин та їх утримання.

         Співробітники станції розробили технологію перемінної годівлі тварин при інтенсивному вирощуванні худоби на м'ясо, яка була схвалена Міністерством сільського господарства України, створили українську м'ясну породу (A.M. Угнівенко, В.М. Ткачук). На матеріалах станції під керівництвом професора К.Б. Свєчина захищені 8 докторських та 52 кандидатські дисертації. Нині навчально-дослідне господарство є племінним репродуктором з розведення абердин-ангуської породи великої рогатої худоби.
 

 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook