Запрошуємо на навчання за спеціальністю «Журналістика»!

21 лютого 2017, 10:52
 
 

ЮНИЙ ДРУЖЕ!

    Ти вступаєш у самостійне життя, коли світом править інформація, а успіх приходить до тих, хто має знання та креативні здібності.

Хочеш бути успішним – обери престижну і надзвичайно цікаву професію журналіста! У нас ти отримаєш ґрунтовну фахову підготовку як журналіст, спроможний на рівних конкурувати у сучасному динамічному медіасередовищі як в Україні, так і за її межами.

Особливо важливо, що ти отримаєш поглиблені спеціальні знання щодо сучасної аграрної індустрії, яка виводить сільське господарство України на позиції світового лідера. А це означає, що тебе чекає велике майбутнє як журналіста, і тільки від тебе залежить твій успіх і твоя перемога у нинішньому конкурентному світі. 

У фокусі освітньо-професійної програми – підготовка кваліфікованого журналіста, озброєного не лише загальними фаховими, а й спеціальними знаннями й уміннями, здатного працювати в міжнародному контексті та сприяти формуванню позитивного іміджу держави в міжнародному інформаційному просторі. 

Ми готуємо фахівців, які розуміються на особливостях сучасних економічних процесів, аграрного дискурсу, загальних проблемах розвитку аграрного сектору та аграрної політики в Україні та світі.

 Якісна підготовка фахівців забезпечується завдяки досвідченому професорсько-викладацькому колективу, сучасній матеріально-технічній базі, широкому застосуванню новітніх інформаційних технологій.

До твоїх послуг медіацентр, фотостудія, науково-практичний журнал, радіо та телестудія «НУБіП-ПРЕС». У нас студенти можуть створити власний медіапродукт «пілотний проект», розпочати практичну діяльність уже з першого курсу.

Здобувши фахові знання в галузі журналістики, випускники Університету отримують можливість працевлаштування в засобах масової інформації: редакціях газет, журналів, теле- і радіокомпаніях, інтернет-виданнях, пресових та інформаційних агентствах, прес-центрах, службах зв’язків із громадськістю на посадах:

- журналіста;

- кореспондента;

- ведучого програми;

- оглядача; 

- коментатора;

-редактора.

 

  

Якщо ти енергійний і комунікабельний,

креативний і принциповий, любиш спілкуватися з людьми,

маєш активну громадянську позицію

та готовий наполегливо працювати, щоб підносити імідж України

в міжнародному інформаційному просторі –

ТОДІ ТОБІ ДО НАС!

 

    У НУБіП підготовка фахівців у галузі журналістики здійснюється за освітнім ступенем «Бакалавр» за державним замовленням та на умовах договору (Наказ МОН № 111 л від 26.05.2017).

Форма навчання: денна, заочна. 

Термін навчання: денна форма – 4 роки, заочна – 5 років.

 

Вступники на спеціальність «Журналістика» подають такі документи:

     -  заяву про вступ;

- документ про освіту і додаток до нього;

- 6 кольорових фотокарток розміром 3х4;

- копію паспорта;

- копію довідки про присвоєння ідентифікаційного коду;

- сертифікати ЗНО з української мови та літератури (обов’язково), історії України (обов’язково), іноземної мови або математики (за вибором). 

 

  

 

 

До уваги вступників на спеціальність «Журналістика»:

ТВОРЧИЙ ЗАЛІК

 
 Майбутні журналісти!

     Згідно з правилами прийому до Національного університету біоресурсів та природокористування України вступники на спеціальність «Журналістика» складають творчий залік та отримують допуск до участі в конкурсі. 

      Складниками творчого заліку є творча робота, співбесіда або творчий доробок абітурієнта (роздум, портрет, есе, інтерв’ю, репортаж, нарис). 
         Передбачено також рейтингове зарахування без написання творчої роботи і проходження співбесіди.

    Для участі у творчому заліку потрібно надіслати заявку та творчу роботу на електронну пошту [email protected]

Зразок заявки та вимоги до творчої роботи

 

Розклад сесій    

Дистанційний тур передбачає написання творчої роботи у таких жанрах: роздум, портрет, есе, інтерв’ю, репортаж, нарис. Абітурієнти заздалегідь ознайомлюються з переліком тем, присвячених питанням культури, суспільного життя, політики, та тем, що моделюють професійну компетентність.   


 Перелік тем та вимоги до творчої роботи 

Результати оцінювання творчої роботи абітурієнта буде оприлюднено на сайті університету і сайті гуманітарно-педагогічного факультету щомісячно. 

     

    Графік оприлюднення результатів 

    Очний тур – це співбесіди та оцінювання творчого доробку абітурієнта.


    Співбесіду проводять в усній формі.

     Для успішної підготовки до співбесіди абітурієнтам буде запропоновано взяти  участь у майстер-класах.

   Творчий доробок абітурієнта (роздум, портрет, есе, інтерв’ю, репортаж, нарис) – матеріали, що були оприлюднені в друкованих, електронних та інтернет-медіа.          До розгляду не приймаються віршовані та прозові літературно-художні твори та публікації в соціальних мережах. Усі матеріали вкладають в одну паперову папку із зав’язками і підписують:

ТВОРЧИЙ ДОРОБОК

Іванченко Іванни Іванівни

     Творчі доробки подають особисто в один із указаних днів проведення сесій для складання творчого заліку згідно з розкладом.

     Результати творчого заліку оцінюють за шкалою від 0 до 100 балів. Найнижчий позитивний бал ‒ 51.

     Критерії оцінювання

     Контактні телефони: 044-527-80-84
                                              044-527-80-83
                                              044-527-80-82

    Адреса для подачі творчого доробку: гуманітарно-педагогічний факультет, м. Київ, вул. Героїв Оборони, 15, навч. корп. 3, ауд. 101. 

  
 

 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій